"Енергія" - "Локомотив". Анонс третього матчу півфіналу

01 травня 22:13
Переглядів: 193
енергія локомотив

Все менше і менше часу залишається до старту третього півфінального матчу плей-офф, у якому львівська «Енергія» зустрічається з харківським «Локомотивом».

Після того, як команди зіграли два матчі у Харкові, серія переїжджає до Львова, де максимум команди проведуть два матчі. Нагадаємо, у себе вдома команда Євгена Ривкіна у двох матчах добилися максимальних результатів, а відтак ведуть у серії з рахунком 2:0. У першому матчі «залізничники» обіграли «енергетиків» з рахунком 3:0, а у повторному матчі – 2:1.

Зважаючи на такі результати у Харкові, права на помилку «Енергія» вдома немає. Розуміють це і «енергетики», які перед власними вболівальниками зроблять усе можливе, аби знову перевести серію до Харкова – цього разу на вирішальний матч серії.

Написати, що команди достойні одна одної – не написати нічого. Усе найцікавіше побачать ті, хто в суботу, 2 травня, прийде до палацу спорту «Галичина». Хто не зможе завітати львівського палацу спорту, на сайті «Енергії» традиційно планується відеотрансляція цього матчу. Початок третього матчу серії о 13:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: