"Енергія" - "ЛТК" 2:0. Довели, що сильні!

19 грудня 16:30
Переглядів: 313
Енергія ЛТК

Футзал. Екстра-ліга

19 грудня. 13:00. Львів. ПС "Галичина"

"Енергія" (Львів) - "ЛТК" (Луганськ) 2:0 (0:0)

Голи: Багряк (26), Кордоба (27).

"ЛТК" довів, що має дуже сильну команду, але "Енергія" довела, що має сильнішу! Підопічні Ковальчика гідно бились, але протистояти львів'янам в цей день було важко. На висоті були і Кардаш, і його польові побратими.

Зі стартових хвилин ініціативою заволоділи гості. Тиснули, тримали м'яч, били. Втім, частіше куля оминала рамку воріт. А коли летіла чітко - на місці був воротар. Команди діяли досить швидко та технічно. Але часом дошкульно помилялись, втрачаючи м'яч у простих ситуаціях. "Енергія" перехопила ініціативу і Кордоба мав чудову нагоду вивести свою команду вперед: розвернувся коло самих воріт і кинув круглого повз воротаря... Штанга! Ех, а було б легше дихати...

На початку гри команди діяли дуже академічно, намагаючись ледь не завести м'яч у ворота. А потім, коли стало зрозуміло, що така тактика не дуже діє, почались удари з далеких відстаней. Переважно до такого методу вдавались гості. Бив імпульсивний Рось, бив і Савенко, що вибігав з воріт до центру майданчика. А потім, ближче до фіналу половини гри, Кордоба знову влучив у стійку. Нічого, не переймайтесь так, свій гол він ще заб'є у наступному абзаці.

По перерві картина гри змінюватись не хотіла. Обидві команди небезпечно атакували, а після помилки Кардаша на виході "ЛТК" навіть міг забити гол, та на заваді вкотре у цій грі стала штанга. А через кілька хвилин одна з атак "Енергії" завершилась голом - це Багряк добив/заштовхав м'яч у ворота. От після цього епізоду хлопці Ковальчика заворушились насправді! Швидкості значно зросли і після помилки львів'ян був небезпечний вихід два в один. Та пощастило. А невтомний Кордоба забив другий гол для своєї команди з правого флангу! Цей гол він святкував так, наче мав енергії ще на дві-три таких гри. От дійсно, цей хлопчина батарейки має хороші. Без нього наша команда була б у кілька разів слабшою.

"ЛТК" пішов уперед з п'ятим польовим. Назрівав гол у порожні ворота луганчан. Але інколи підводила точність, інколи заважали суперники, а, було й таке, м'яч з порожніх воріт в акробатичному стрибку вибив Савенко, що стрімголов прибіг з лави запасних. Одне слово, навіть на нічию панові Ковальчику сподіватись було важко. Після гри він сказав: "Грали до першого голу, а пропустили ми".

Ми побачили сьогодні дуже хороший футзал. Шкода лише, що не пішла гра у четвірки Павленко-Грицина-Грицина-Струк. Втім, іхні друзі по команді зробили результат і тепер до верхівки таблиці ще ближче...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: