«Енергія» може поборотися за чемпіонство, - головний тренер «ТВД»

02 вересня 12:13
Переглядів: 222
Default Image

Головний тренер «ТВД» Роман Ковальчик у розмові з прес-службою «Енергії» розповів про своє бачення гри першого туру нового чемпіонату України з футзалу.

-Яким бачите суботній матч для своєї команди?
-Перш за все варто сказати, що це буде справжнє дербі, адже зустрічаються дві львівські команди. «Енергія» на цей сезон має серйозні завдання, у цьому матчі їм потрібно три очки. Розуміємо, що проти нас постане сильна команда. Утім, ми також у цьому матчі вирішуватимемо свої завдання. Думаю, цей матч буде непростим для обох команд.

-Минулий чемпіонат «ТВД» розпочав невдало. Немає побоювань, що цього року знову довго «втягуватиметесь» у сезон?
-Трішки за це переживаємо. Хоч команда у нас молода, однак ставимо максимальні завдання. Хочемо у цьому сезоні дійти до фіналу національного Кубка та вийти до плей-оф. Розуміємо, що четвірки у нас нові, гравці молоді і можемо десь зламатися у психологічному плані. Для нашої команди це важливе питання. Робитимемо усе, аби цього уникнути. Головне, що у наших гравців є бажання грати. Якщо їм бракуватиме майстерності, то вона прийде з часом. Дуже тішить те, що у нас зібрався колектив однодумців.

-У період міжсезоння ви уважно спостерігали за новачком «ТВД», екс-гравцем «Енергії» Тарасом Кузем. Що скажете про цього виконавця?
-Я ним задоволений. Тарас безболісно влився в колектив і добре працював над собою.

-Матч проти «Енергії» для Тараса буде особливим?
-Звичайно, адже проти своєї колишньої команди завжди хочеться зіграти якнайкраще. У цьому матчі я на нього розраховую.

-Тобто Тарас уже гарантував собі місце в основі?
-Конкретно відповісти не можу, оскільки у мене в обоймі є дві «п’ятірки» виконавців. А на майданчик вийде той, хто є сильнішим на даний момент. Утім, не буду приховувати, що планую Тараса випустити на майданчик зіграти проти своєї колишньої команди.

-Чим, на Вашу думку, сильна «Енергія»?
-Підбором гравців, у яких сильно розвинені бійцівські якості. Та й майстерність у виконавців команди дуже хороша. «Енергія» - команда з характером. У кожному матчі футболісти грають лише на перемогу.

-«Енергії» до снаги поборотися за чемпіонство у цьому сезоні?
-Так, однозначно. Команда добре укомплектована, має усі необхідні умови для цього. Утім, «тягатися» з «Таймом» «Енергії» буде важко. Та попри це, команда просто зобов’язана боротися за найвищі місця у чемпіонаті України.
СК Енергія

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: