"Енергія" поступилася ЛТК

13 вересня 18:00
Переглядів: 150
енергія лтк

Львівська "Енергія" у другому турі Екстра-ліги на виїзді поступилася луганській ЛТК – 1:2. Фактично протягом усього поєдинку, який відбувався у Сумах, галичани домінували на майданчику, однак так і не змогли втілити свою перевагу у переможний для себе результат. 

Для "телефоністів" перший домашній поєдинок повинен був дати відповідь на одне просте запитання: наскільки нинішній склад ЛТК готовий боротися на рівних з грандами українського футзалу. Те, що луганчани будуть боротися з командами, які приблизно рівні за класом, показав поєдинок з "Приватом". Утім, "Енергія" - це, як кажуть, інша ліга. Хоча на старті поєдинку підопічні Романа Ковальчика нав'язували свою гру - навіть могли відзначитися, будь Мануйленко трохи точнішим.

Незважаючи на це, незабаром і Савенко почав вступати в гру. Після 5-ї хвилини гри "енергетики" стали атакувати гостріше. Часом навіть доходило до того, що львів'яни затискали "телефоністів" на їх половині майданчика, однак дивідендів з цього було не багато.

В деяких епізодах на стороні ЛТК було щастя, як, наприклад, на 9-ій хвилині, коли Струк якимось чином не зміг добити м'яч в ворота Савенка після удару Павленка. При такому розкладі рідкісні контратаки були за щастя, але їх ще потрібно було вміло завершувати. Втім, і "енергетики" грішили неточними завершенням атак, хоча, поклавши руку на серце, їх моменти були куди небезпечнішими.

Зрештою, коли залишалося вісім секунд до сирени на перерву, "енергетики" після взятого тайм-ауту вирішили піти вп'ятьох, але створити за цей проміжок часу щось небезпечне біля воріт Савенка їм не вдалося. Луганчани почали другу 20-хвилинку дуже активно. Більше того, вони втілили свою активність в гол. Для початку забив Мануйленко, але його гол не був зарахований, оскільки перед цим пролунав свисток. А якби судді дали завершити атаку, то були б і гол, і відкладений фол, і "гірчичник" Кузю. Але справедливість восторжествувала. Номінальні господарі розіграли штрафний, після якого Дзюба таки відкрив рахунок у цьому матчі. Це було дуже несподіваний початок для львів'ян. Вони тут же спробували відігратися, але Микола Грицина свій шанс змарнував. Незважаючи на це, найреальніший шанс зрівняти рахунок у ці хвилини упустив Павленко, чий удар прийняла на себе штанга.

"Енергія" почала давити, і кількість небезпечних моментів біля воріт Савенка росла. Підопічні Максима Павленка старалися роздувати темп і змушували своїх суперників більше працювати на оборону. Природно, при такій грі розрахунок луганчан був тільки на контратаки.

При такому тиску надії на контратаку були мінімальними. Підопічні Романа Ковальчика спробували збути цей наступальний порив "Енергії" за допомогою розіграшу зайвого гравця, але тут же зрозуміли, що дана авантюра небезпечна, оскільки "Енергія" включала високий пресинг. Самі ж "енергетики" продовжували шукати пролом у воротах Савенко, але безуспішно. На 34-й хвилині рідкісний і дуже перспективний контрвипад ЛТК міг завершитися голом. Зеленкевич, опинившись на ударній позиції, пробив вище воріт. Він же трохи пізніше двічі міг забивати, але двічі пробив у Кардаша. Той-таки Зеленкевич взяв участь у гольовий атаці, яку точним ударом завершив Цапов - 2:0 на 35-ій хвилині…

Львів'янам нічого не залишалося, окрім того, як йти вперед. Оборона ЛТК не допускала похибок, а Савенко і зовсім зловив кураж. Може, це і буде банально сказано, але "телефоністи" буквально лягали під м'яч, перегороджуючи йому шлях до воріт. 
За дві з половиною хвилини до сирени львів'яни пішли вп'ятьох. І ця ставка спрацювала - Федюку вдалося відквитати один м'яч. Ендшпіль матчу пройшов під шквал атак "Енергії", однак "телефоністам" вдалося втримати переможний для себе результат.

13.09.2014. Суми, спорткомплекс Академії банківської справи
ЛТК (Луганськ) – «Енергія» (Львів) – 2:1 (0:0)
ЛТК: 21.Савенко – 6.Лазикін, 13.Мануйленко, 17.Дзюба (к), 70.Лисенко – 5.Милинький, 19.Цапов, 25.Кожемяка, 55.Зеленкевич
«Енергія»: 22.Кардаш – 5.Федюк, 9.Кордоба, 10.Багряк, 18.Кузь – 4.Струк, 7.Грицина Мик., 11.Грицина Мих., 17.Павленко. 
Голи: Дзюба, 22 (1:0). Цапов, 35 (2:0). Федюк, 39 (2:1).
Попередження: Милинький, 31 - Багряк, 13; Кузь 22.
Арбітри: О. Білащенко (Чернігів), Є. Диннік (Харків).
Спостерігач арбітражу – Ю. Воложенко (Харків).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: