"Енергія" потренувалася із "Львівхолодом"

29 березня 23:23
Переглядів: 382
енергія

Львівська «Енергія» у товариській грі обіграла земляків із «Львівхолоду» - 6:1.

На спаринг із «Львівхолодом» «Енергія» приїхала із Трускавця. В курортному місті «зелено-білі» проводили тренувальний збір. Працювали двічі на день, а тому у товариській грі їм бракувало свіжості.

Як відомо, четверо гравців «Енергії» цими днями перебувають у Туреччині, де у складі збірної беруть участь у відборі на Євро-2014. Тому у розпоряджені Миколи Сича залишилося лише семеро польових гравців.

Стосовно перебігу спарингу, то рахунок відкрив Степан Струк. Через хвилину Микола Грицина поновив паритет. Надалі першоліговий «Львівхолод» більше не забивав. А ось «енергетики» у першому таймі оформили ще дві пробоїни у воротах суперника. Струк оформив дубль, ще одне взяття воріт у доробку Сергія Чепорнюка. Після перерви «Львівхолод» ще тричі витягував м’яч зі сітки власних воріт. Влучні постріли завдавали Євген Рогачов, Сергій Чепорнюк та голкіпер «Енергії» Петро Ільків, який вразив порожні ворота «Львівхолоду».

Наприкінці матчу «Енергія» випробувала тактичну схему із застосуванням п’ятого польового гравця. Футболку п’ятого одягнув Сергій Коваль. Раніше він на цю роль не залучався. Забити у більшості «зелено-білим» не вдалося.

Микола Сич, головний тренер «Енергії»:

Почали спаринг із «Львівхолодом» дуже важко. Зважаючи на двохразові тренування, хлопці довго набирали хід. Втім, загалом я задоволений грою. Ми виконали у Трускавці хороший об’єм роботи, а сьогодні відіграли так, як і треба було, добилися результату.

Хлопцям була потрібна ігрова практика, тому  і провели цей спаринг. Перед тим добре попрацювали над фізичним станом. Шкода, що усіх не було на зборах, четверо наших гравців перебувають у таборі збірної. Тут нічого не вдієш, ми тільки раді, що наші хлопці отримують виклик у національну команду. Вони отримають ігрову практику у матчах за «синьо-жовтих», решта ж працюють тут зі мною.

До слова, ця пауза в чемпіонаті для нас є дуже доречною. В останніх іграх ми почали «задихатися», десь нам не вистачало фізичних кондицій, тому і не добивалися потрібних результатів. Нам був потрібен час, аби попрацювати над виправленням прогалин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: