"Енергія" - "Продексім": післямова

23 січня 14:45
Переглядів: 172
Максим Павленко

Головні тренери львівської «Енергії» та херсонського «Продексіма» Максим Павленко та Ігор Москвичов поділилися враженнями від матчу. Нагадаємо, «енергетики» поступилися вдома з рахунком 0:2.

Максим Павленко, головний тренер «Енергії»
-У попередніх матчах нам вдалося забивати і згодом уже грати за результатом. Повинні були надійніше зіграти у захисті. Суперник створив не багато моментів, але два з них зумів реалізувати. Пропустивши голи, у нашої команди був дещо нервовий стан. Втім, добре, що цей матч в турнірній таблиці нічого не вирішував. Ми переглянемо цей матч, зробимо висновки, і будемо рухатися далі. До матчів плей-офф та національного Кубка підійдемо відповідальніше.

-«Енергія» у регулярному чемпіонаті двічі поступилася «Продексіму». Чи можна говорити про те, що цей суперник для «Енергії» є незручним?
-Ні. Ми створили багато моментів, але жодного не реалізували. Гравці суперника дуже щільно грали у захисті. Завдяки більшій кількості замін зуміли підтримувати високий темп. Нам не вдалося на одному диханні зіграти увесь матч двома четвірками. Якщо знову гратимемо з цієї командою, буде уже інший малюнок гри, тактика, та, мабуть, результат.

Ігор Мосвичов, головний тренер «Продексіма»
-Не можу сказати, що я усім задоволений. Наша основна четвірка випала з гри. З їхньої сторони було багато необов’язкових втрат. Загалом, ми ще у пошуках двох оптимальних четвірок. Непросто було після поразки від «Локомотива» у Кубку України, але уже можна говорити про те, що команда стала психологічно стійкішою. Дякую усім хлопцям за те, що повністю виклалися. Особливо задоволений роботою воротаря Кирила Ципуна. Зіграти на нуль з «Енергією» у Львові багато що означає. Сьогодні ми були мотивованіші, аніж «Енергія». Ми більше хотіли перемогти і це зробили. У нас було завдання посісти третє місце і ми його виконали. «Енергія» показує прекрасний футзал, але сьогодні мотивація та бажання гравців дала своє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: