"Енергія" - "Продексім": післямова

03 квітня 08:30
Переглядів: 173
павленко

Головні тренери «Енергії» та «Продексіма» Максим Павленко та Ігор Москвичов відповідно поділилися враженнями від першого півфінального матчу плей-офф, у якому «Енергія» обіграла «Продексім» з рахунком 6:1.

Максим Павленко, головний тренер «Енергії» 
Нам сьогодні вдалося майже все, що планували. Задоволений грою наших четвірок. На жаль, сьогодні не зміг нам допомогти Коваль, який хворіє. Але нам вдалося знайти йому заміну, і те, як зіграли наші четвірки – тому свідчення.

- Сьогодні Ваші підопічні дуже часто використовували високий прессинг. Це було Ваше прохання так діяти?
- Це одна з тих ідей, які ми намагаємося розвивати та бачити у життя під час нашої гри. Тому, хлопці сьогодні і діяли так з перших хвилин.

- Сьогодні у складі "Енергії" дебютував вихованець клубної ДЮСШ Назарій Войтович. Що Ви можете сказати про його дебют?
- Назарій своїм старанням на тренуваннях заслужив вийти на майданчик, нехай и на півтори хвилини. І якщо він буде надалі так старанно працювати на тренуваннях, то на нього чекає велике майбутнє.

Ігор Мосвичов, головний тренер «Продексіма»
Якщо говорити по гарячих слідах, то цей результат – наслідок того, як "Енергія" підготувалася до цієї гри. Було видно, що львів'яни дуже хотіли сьогодні перемогти. За рахунок цього бажання, а також за рахунок активності з перших хвилин "Енергія" змогла перемогти. По своїй команді скажу, що ми не виконали установку на гру. І через це стався провал, який привів до такого рахунку. 

- Чи можна сказати, що послідували фоли і вилучення В'ячеслава Чуднова? Це наслідок того, що на 11-й хвилині рахунок уже був 3:0 на користь "Енергії"? 
- Справа в тому, що послідувала низка неприємних епізодів, яка позначилася на діях гравців. Звичайно, після того, як вони почали програвати 0:3, то почали нервувати, оскільки не все виходило. 

- Після вилучення Чуднова дуже добре увійшов у гру Сопільняк. Як Ви оціните його дії? 
- Не тільки Сопільняк освіжив нашу гру, але і Михайленко, що з'явився замість травмованого Андрія Чуднова. Крім того, я можу сказати, що ці хлопці виконали все те, про що я їх просив, на відміну від Тьягу – його просиш про одне, а він робить інше. Нам потрібно було вносити корективи, виходячи з ситуації з нашими гравцями. У нас було кілька варіантів, і це – один з них. Думаю, що у другій грі проти "Енергії" ми вдамося до якогось із варіантів складу, який міг би добре зіграти проти львів'ян.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: