"Енергія" програла "Кубок Донбасу" в серії післяматчевих пенальті

22 серпня 17:16
Переглядів: 264

Львівська «Енергія» у фінальному матчі «Кубка Донбасу» не змогла взяти реванш у грузинської «Іберії-Стар» за поразку на «Кубку Львівщини». Нагадаємо, тоді перемогу з рахунком 3:0 стяткували підопічні Олега Солодовника. Із цієї поразки команда Миколи Сича зробила належні висновки, однак взяти реванш у головному поєдинку «Кубка Донбасу» галичанам не вдалося. Відтак, до міста Лева «енергетики» повертаються із Кубком за друге місце. У вирішальному матчі фортуна "Енергії" не посміхнулася - у серії пенальті перемогли грузини.

Турнір у Луганську, а зокрема його останній матч, для львівської «Енергії» був особливим. Для «зелено-білих» це був чудовий шанс знову перевірити на міцність свою готовність до чемпіонату, адже суперником постав і справді хороший колектив – багаторазовий чемпіон Грузії – «Іберія-Стар», у складі якої чимало бразицльських легіонерів.

Якщо у Львові грузини активніше розпочали поєдинок, то у Луганську усе відбулося з точністю до навпаки. «Мобільні» «енергетики» з початку матчу створили кілька нагод для взяття воріт, проте на останньому рубежі діяв кращий воротар «Кубка Львівщини» Томі. Те саме можна сказати і про воротаря «Енергії» Володимира Кардаша, який у Луганську заслужив на хороші слова в усіх без винятку поєдинках. До середини першого тайму гра на майданчику вирівнялася. Команди уже змагалися у тактичній боротьбі. Утім, і тут кращого виявити було дуже складно.

Після перерви команди неодноразово доводили, що достойні один одного, а звітний поєдинок – достойний фіналу турніру. У такій грі усе вирішує одна помилка, проте, якщо хтось з гравців обох команд і помилявся, то усе виправляли стражі воріт - Томі та Кардаш. До завершення матчу могла забити як і українська, так і грузинська команда, проте не щастило нікому. Кінцівку матчу краще провели бразильські легіонери грузинського клубу, утім серію пенальті було не уникнути. Фінальна сирена матчу зафіксувала доволі рідкісний для футзалу рахунок – 0:0. А це означало, що володаря «Кубка Донбасу» команди визначатимуть у лотереї – серії післяматчевих пенальті. На турнірі у Львові підопічні Олега Солодовника у так званій лотереї програли «Тайму», тому про цей момент, вочевидь, грузини хотіли забути скоро. Натомість цього разу їм посміхнулася фортуна і володарями «Кубка Донбасу» стали саме вони.

«Енергетикам», попри поразку у фіналі у серії післяматчевих пенальті, засмучуватися не варто, адже команда у Луганську показала добротний футбол і знову довела, що у майбутньому сезоні намагатиметься підкорити найвищі вершини не тільки в національній першості, а у Кубку України…

«Енергія» - «Іберія-Стар» - 0:0
Склад"Енергії у цьому матчі": Кардаш, Бондар, Іванов, Струк, Петрушин, - Федюк (к), Рогачов, Задорожний, Тригубець