«Енергія» розбиває «ЛТК»

30 жовтня 17:28
Переглядів: 285

У восьмому турі першості України з міні-футболу львівська «Енергія» приймала одного із аутсайдерів – луганський «ЛТК».

На 1-й хвилині матчу біля воріт «Енергії» виникла невеличка «пожежа». Однак стараннями голкіпера «енергетиків» її вдалося погасити. Далі господарі взяли гру під свій контроль. Це миттєво втілилося у гол Тризубця на 4-ій хвилині. Згодом «Енергія» втратила непогану нагоду аби подвоїти рахунок. Підопічні Миколи Сича оригінально розіграли штрафний удар, але удар Рогачова мети не досяг. Ще за три хвилини Олександр Бондар двічі пробивав по воротах Савенка. У першому моменті на допомогу луганському стражу воріт прийшла поперечина. У другому на висоті виявився страж воріт луганчан. Зазначу, що гості дуже багато фоли і за 8 хвилин примудрилися назбирати 4 команді фоли. Загалом у першому таймі ініціативою цілковито володіли «енергетики».

В одній із атак гарний шанс аби подвоїти рахунок втратив Тризубець зі Струком, які у двох виходили на ворота луганчан. Гості із Луганська огризнулися небезпечним моментом Олександра Стрільця. М’яч після удару останнього струсонув поперечину воріт Кардаша. Після цього «ЛТК» «заробив» шостий командний фол. Вердикт з «точки» виконав Олександр Бондар. А за 6 секунд до завершення першого тайму той таки Бондар, щоправда, цього разу з гри підвів підсумок першої двадцятихвилинки – 3:0.

У другому таймі малюнок гри не зазнав істотних змін. «Енергія» не збавила обертів. Федюк точним пасом знайшов Іванова, той витримав паузу і холоднокровно переграв кіпера гостей Савенка. Згодом Іванов міг забивати ще. Однак, цього разу луганців від вірного гола спас Савенко.

Не минає і дві хвилини після цього епізоду, як Романов доводить рахунок до розгромного – 5:0. Такий комфортний рахунок не заспокоїв господарів, які хвиля за хвилею накочували свої атаки на ворота «ЛТК». Однак, вкотре в сезоні «Енергія» створюючи безліч моментів не може втілити їх у забиті голи. Якщо б «енергетики» реалізували бодай 70 % створених моментів рахунок міг бути двозначним. Наприкінці гри головний тренер «Енергії» Микола Сич, дав відпочити основному воротарю Кардашу, випустивши молодого Ільківа. До слова, в «Енергії» назбиралося п’ять командних фолів.

До честі гостей після удару Стрільця вони зуміли забити гол-престижу – 5:1. За хвилину до завершення гри «Енергія» «заробила» шостий командний фол. Однак Микита Тменов із десятиметрового Кардаша не переграв. Та це ще було не все. За секунду до завершення матчу шанс на десятиметровий «Енергія» знову подарувала луганцям. На цей раз вирок з «точки» виконував Артем Рось, Але у рамку воріт не влучив.

Микола Сич (головний тренер «Енергії»): «Я задоволений результатом. Трохи нервово провели перший тайм. Загалом ми забили п’ять голів, що навіть не половина і не ¼. Знову ж таки нас підводить реалізація створюваних моментів. Забий ми у першому таймі хоч половину голів і у другому таймі рахунок повинен був бути двозначним. В цілому грою задоволений, результатом теж. А ті помилки, які були ми будемо дивитися та розбирати більш детальніше».