Переглядів: 215
замятін

Думка капітана "Єнакієвця" про ігри 21-го туру Екстра-Ліги

«Енергія» - «Кардинал-Рівне» - 2:2

Вийшла дуже видовищна і цікава гра. Обом командам треба віддати належне. «Кардинал-Рівне» на ділі продемонстрував, що він бореться за вихід в плей-офф. Всі чудово знають, як важко грати у Львові проти «Енергії» . А рівняни вели по ходу всього матчу. Ну а «Енергія» сотворила просто невелике диво. Відіграти 2 м'ячі за менше ніж хвилину до закінчення матчу - це рідко можна побачити в нашому чемпіонаті. Дуже хорошим вийшов другий гол у ворота «Кардинала-Рівне». Комбінація - наочний урок для початківців у футзалі. Ціна цього гола вище від того, що львів'яни холоднокровно розіграли цю атаку, програючи за 15 секунд до кінця зустрічі. Коли на кону не 3, а 6 очок. Це свідчить про майстерність гравців «Енергії».

Луг.Т.К. - «Локомотив» - 2:3

Харків'яни здобули перемогу в цьому матчі у звичному для себе прагматичному стилі. Можна багато говорити про це, але «Локомотив» за допомогою цієї тактики бере очки. Не можна не відзначити і молодих гравців Луг.Т.К., які постаралися зіграти дуже гідно.

«Спортлідер+» - «Ураган» - 0:4

Не можна сказати, що рахунок реально відбив відбувалося на майданчику. Вийшло два різних тайми. Видно повівши після першої половини 2:0, «Ураган» спробував на класі завершити матч. Але після перерви «Спортлідер+» перетворився. Гравці хмельницької команди створили декілька стовідсоткових гольових моментів. І реалізуй їх, невідомо, як склалася б надалі гра. На мою думку, гравцям «Спортлідера+» просто не вистачило майстерності. А як відомо, не забиваєш ти, забивають тобі. «Ураган» у другому таймі реалізував два моменти і довів матч до перемоги.