«Енергія-Тайм» - «Локомотив» - 3:0. Слова після матчу

09 квітня 17:43
Переглядів: 416
Default Image

Максим Павленко, Станілсав Гончаренко та Євген Ривкін про гру «Енергія-Тайм» - «Локомотив» (3:0).

Максим Павленко, гравець «Тайму»:

Перед нашою командою поставлено завдання перемагати в кожному матчі. Тому ми сьогодні не дивилися на турнірну таблицю і зробили усе для того, щоб здобути три очки. «Локомотив» сьогодні грав дуже потужно, ця команда завжди виглядає у фізичному плані дуже добре. Завжди від них очікуєш нестандартних рішень. Було складно, але ми добре налаштувалися і перемогли. Ми реалізували свої моменти, вони ні. 

Станіслав Гончаренко (на фото), головний тренер «Енергії-Тайму»:

Малюнок гри можливо і не дуже сподобався. Але якщо брати контури гри та результат, то все нам вдалося. Ми дуже принципово підійшли до сьогоднішнього матчу. В стані нашої команди не було жодних балачок про якесь там місце в турнірній таблиці, ми сконцентрувалися лише на позитивному результаті. Хочемо завжди бути першими. Що стосується гри, то ми дотримуємося наміченої лінії. Є мікро-епізоди, не значні деталі, коли ми віддавали супернику ініціативу. Головне, втримати ниточку, яка приведе до результату. Ви могли побачити, що із першої до останньої хвилини ми дотримувалися єдиної ігрової лінії. Чому не грав Сергій Якунін? В нього не має проблем із здоров’ям. Просто сьогодні грали усі найсильніші.

Євген Ривкін, головний тренер «Локомотиву»:

Для «Локомотиву» кожне очко є дуже важливим. Тому грі із «Енергією-Таймом» ми надавали дуже серйозне значення. Сьогодні, можна сказати, перемогла команда, гравці якої індивідуально сильніші. Вітаю, «Енергію-Тайм» із перемогою. Гольові моменти були в обох команд, але наші суперники свої реалізували, а ми ні. Які причини не стабільних результатів «Локомотива»? Причини різні. Команда росте з року в рік, удосконалюється. Не все відразу. Як далі буде, побачимо. Потрібно працювати, усувати помилки, тоді і результати стабілізуються.

Чемпіонат України. 22 тур
«Енергія-Тайм» - «Локомотив» 3:0
Голи: Павленко (11, 37), Легчанов (19).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: