"Енергія" - Титан-Зоря". Ось і осінь, і футзал із нею...

03 вересня 20:00
Переглядів: 348
Енергія

Хтось скаже, що літо минуло дуже швидко. Хтось - навпаки. Для шанувальників футзалу гаряча пора відпусток й справді, скоріше всього, тягнулась цілу вічність. Львів'яни мали змогу побачити улюблену команду наживо аж наприкінці серпня. "Енергія" віддячила всім, хто прийшов на "LVIV OPEN CUP 2015", перемогою. Навіть не так: чотирма перемогами у чотирьох іграх, що принесло перше місце у змаганнях. Та, згодіться, це не те. Нам подавай Екстра-лігу! Бажано, щоб вже і негайно.

"Добре, буде вам ваша ліга" - скажуть завтра майстри футзалу і вийдуть на паркет вперше у сезоні 2015/16. Вже без Струка, Багряка і Кордоби (виступила сльоза, правда?). Зате з Ковалем, Маринюком та Чехом. Також на передсезонних іграх був Миколюк, але офіційний сайт клубу його не вніс до складу. Сказати Вам, що я думаю? Склад став слабшим. Пішли троє самобутніх гравців, кожен з яких багато вартував для команди. З придбань дуже позитивно варто відзначити Коваля, адже це дуже сильний виконавець для нашого чемпіонату.

У гості до Львова завітає "Титан-Зоря" з Покровського, а це, не можу не згадати, батьківщина Валерія Легчанова. Команда підібралась там дуже бойова. Пара воротарів змінилась на 100%: тепер у Покровському захищатимуть ворота Юрій Васильченко та Андрій Мельник. З універсалів додались Євген Леміш, Анатолій Доманський, Антон Тарасенко, Дмитро Камеко та Андрій Засенко (екс-гравець "ТВД" та "Спортлідера+" прийшов буквально цими днями). Минулого сезону наші гості замахнулись на п'яте місце за результатами плей-оф. Сумнівно, що з другої спроби вийде підвищити планку, але самі знаєте, що тепер у вітчизняному футзалі можливо ще й не таке (от, аматори вже Кубок вхопили...).

Погляньмо на результати попередніх зустрічей "Енергії" та "Титану-Зорі": у першому колі минулого сезону гору взяли львів'яни - 3:2. Через три місяці в Покровському відбувся реванш - 4:6. За сумою двох матчів головним "забивалою" є Валерій Грицовець. Він засмутив нас тричі.

Одно слово, відкладайте всі справи і гайда на вулицю Керченську. Там є будинок номер вісім (ну Ви знаєте:)). Підтримаймо рідну команду та зарядімось енергією справжнього футзалу!

Футзал. Екстра-ліга. 1 тур сезону 2015/16

4 вересня. 13:00

Львів. ПС "Галичина"

"ЕНЕРГІЯ" (Львів) - ТИТАН-ЗОРЯ" (Покровське)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: