"Енергія" - "Ураган": Анонс 1-го матчу

16 травня 07:54
Переглядів: 162
енергія ураган

Матчем у Львові стартує вирішальна фаза чемпіонату України. Оскільки поєдинок стартує трохи раніше, ніж перша гра фінальної серії у Харкові, то йому на деякий час буде виділено більше уваги. Але при цьому не будемо забувати, що нас чекає "енергетичне" дербі. Тим більше, воно буде ще мати додаткову інтригу, адже напевно і "Енергія", і "Ураган" захочуть заволодіти бронзовим комплектом нагород. Тож нас очікують три (як мінімум!!!) захоплюючих поєдинки.

Чому як мінімум три? Тому що такі матчі бувають настільки захоплюючими, що трьох частин цього блокбастера буде явно мало. Але поки готуємося до двох львівських "фрагментів" цього вічного протистояння. А те, що у Львові буде, на що подивитися, не піддається сумніву. Досить згадати, як завершилися очні зустрічі "Урагану" та "Енергії" в рамках регулярного чемпіонату - дві бойові нічиї. Причому, "Енергія"була близькою до того, щоб здобути перемоги в цих двох поєдинках. Але в пыдсумку вони втрачали два очки. А їх, можливо, і не вистачало для того, щоб "енергетики" зайняли вище місце.

Коли йде мова про матчі "Енергії" та "Урагану", зазвичай буває складно передбачити, чим закінчиться чергове "енергетичне" дербі. Тепер візьмемося спрогнозувати. Перевага зараз на стороні "Енергії". Львів'яни більше відпочивали, ніж їх опоненти, так і в рідних стінах "зелено-білі" не мають наміру поступатися. Тому можна припустити, що з перших хвилин на "ураганівські" ворота буде чинитися шалений тиск з боку підопічних Максима Павленка. Не виключено, що "Енергія" буде вже по ходу першого тайму йти з п'ятим, щоб тримати гру під своїм контролем і, по можливості, намагатися результативно розігрувати більшість. А це вже львів'яни вміють!

Які аргументи може запропонувати "Ураган"? Більш довгу лаву запасних і контроль гри за рахунок більш частих змін четвірок? "Спортлідер+" наочно показав, що з цим можна впоратися. Гра з п'ятим? В принципі, козир, але у "Енергії" досвідчених гравців буде більше, тому таким ходом їх здивувати не вдасться. Нестандартні дії? Можливо. У півфіналах з "Спортлідером+" вони проходили. Але знову ж таки - чи можна цим здивувати футзалістів "Енергії"? Залишається сподіватися на бійцівські якості і характер, які у "драконів" є. А нинішній сезон показав, що "Енергія" може відчувати проблеми з командами, які по ходу гри показують характер. І "Ураган" - один з таких прикладів.

Тим не менше, є всі підстави вважати, що в "Енергії" шансів більше. Принаймні, в перших двох матчах. Невідомо, який зараз психологічний стан у "ураганівців", і чи змогли вони забути про результат драми в Хмельницькому. У цьому плані "енергетики" мають перевагу. І, можливо, вона буде вирішальною. Як мінімум, у першому матчі. А як буде далі - подивимося.

Екстра-ліга. Плей-офф. За 3-є місце (1-й матч)
"ЕНЕРГІЯ" (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ)

6 травня, 13:00. Львів, Палац спорту "Галичина".
Арбітри: Білащенко (Чернігів), Іванов (Дніпропетровськ), Кухарь (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу: Кравцов (Київ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: