"Енергія" - "Ураган": чи здобудуть "дракони" перші очки в новому році?

04 січня 12:30
Переглядів: 116
Ураган

У понеділок, 4 січня, івано-франківський "Ураган" проведе перший матч у 2016-му році - на виїзді проти львівської "Енергії".

Екстра-ліга. 15 тур

"Енергія" (Львів) - "Ураган" (Івано-Франківськ)

4 січня, понеділок. 13:00. Спорткомплекс "Галичина"

Перший тур у новому році почнеться з "енергетичного" дербі. Безперечно, до нього у 15-му турі буде прикута основна увага. Адже ми вже звикли до того, що поєдинки між "Енергією" та "Ураганом" завжди відносяться до розряду топових. І дане протистояння не буде виключенням, тому що це - бренд.

На відміну від "Урагану", "Енергія" вступила у 2016-й рік з хорошим настроєм завдяки перемозі над "Кардиналом-Рівне". Причому, зробили це львів'яни без свого капітана Андрія Федюка, який не міг взяти участь у тій грі. Але головний тренер "біло-зелених" Максим Павленко показав, що його загін не помічає втрати бійців. Так було у грі з "Локомотивом", коли не грав Кузь, але без нього "біло-зелені" все-таки змогли здобути три очки у "новорічній класиці". Так було і в згаданому протистоянні з "Кардиналом". І це - дуже важливий момент, адже ми пам'ятаємо минулий сезон, коли втрата когось з провідних гравців могла відбитись на потенціалі "Енергії". Тепер же Максим Павленко робить усе для того, щоб таких "тріщин" у складі не було. І це дає результат.

А якщо говорити про матч з "Ураганом", то, безперечно, в "Енергії" буде велике бажання взяти гору в цьому дербі. Тут і рідні стіні мають допомогти львів'янам, і психологічна перевага також на боці "зелено-білих", і решта деталей, про які ми вже неодноразово писали.

А ось щодо "ураганівців" - окрема розмова. Мало того, що вони закінчили 2015-й рік поразкою від "Титан-Зорі", так ще й в "енергетичному" дербі їм не допоможе Боргун, який буде пропускати цю гру через перебір жовтих карток. Так що, Івану Скіцку, напевне, доведеться робити зміни у другій четвірці. А саме вона останнім часом найчастіше приносила результат. А тепер відсутність одного з лідерів "драконів" може вплинути не лише на якість гри, а й на результат поєдинку, який ми побачимо на табло спорткомплексу "Галичина". Втім, Іванові Скіцку варто взяти на озброєння рецепт Максима Павленка, який знає, як здобувати очки за відсутності провідних гравців. Тим більше, лава запасних франківського клубу дозволяє таке зробити.

Якщо оцінювати шанси команд на перемогу в цьому дербі, то теоретично вони все ж вищі в "Енергії". Але у протистояннях з "Ураганом" нерідко все вирішують дрібниці, і це вже неодноразово було доведено. Чи підтвердиться це правило знову?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: