"Енергія" захист Кубка України почала з перемоги в Києві

17 січня 16:20
Переглядів: 125
Львівська "Енергія"

Стадія 1/8 фіналу Кубка України відкривалася двома матчами в столиці України, які проходили в спорткомплексі СКА. Той факт, що вони були рознесені за часом, дозволяв київським любителям футзалу поспостерігати за обома поєдинками, кожен з яких викликав свій інтерес.

У першому матчі дня зійшлися півфіналісти торішнього розіграшу - «Епіцентр К3» і «Енергія». Нагадаємо, що луганська гра 1/2 фіналу кубка сезона-12/13 побалувала і інтригою, і напруженим сюжетом і принесла тоді непросту перемогу львів'янам 5:4. Умови для того, щоб взяти реванш, на наш погляд, для київської команди були сприятливими. Тільки два дні тому команда Олександра Косенка провела важкий матч в Єнакієвому, де поступилася лідеру чемпіонату Екстра-ліги «Єнакієвцю». Природно, говорити про повне відновлення футболістів не доводилося, та й, самі розумієте, настрій у команди після поразки було не найкращим. Як би там не було, але «Енергія» є чинним володарем Кубка України, і для неї на кону стояло питання захисту свого права володіння трофеєм.

Гості розпочали гру досить активно, але на 2-й хвилині випустили з уваги перед своєю штрафною Шклярука, який вийшов один на один з Кардашем. Але воротар «Енергії» своєчасно вибіг за межі штрафного, і встиг вибити м'яч у киянина.

Проте, перевага львів'ян не викликало сумнівів, і вони постійно тримали Бондаренко в напрузі. Один тільки Коваль тричі небезпечно пробивав з середньої дистанції, але на шляху м'яча у ворота були то гравці «Епіцентру К3», то сам голкіпер.

Втім, і Кардашу без роботи стояти не доводилося. Особливо настирливим у «епіцентровцев» був Романовський, який при будь-якому зручному випадку перевіряв пильність львівського воротаря - на 6-й хвилині, а потім ще через пару хвилин Кардаш не без зусиль відбивав м'яч після дальніх ударів.

Тиск гостей приніс результат на 10-й хвилині. Після розіграшу кутового Струк пробив у напрямку воріт, а Кузь, який знаходився в межах штрафного «легким рухом ноги» переправив м'яч під поперечину.

Господарі знайшли в собі сили додати, і незабаром організували справжню пожежу біля воріт Кардаша. Чи не кожен з четвірки гравців «Епіцентру К3», що перебували на майданчику, намагався пробити по воротах, останнім це робив Шевченко, але м'яч просвистів поруч з дев'яткою.

Напевно, в цих епізодах господарі десь не вистачило холоднокровності, а ось Денис Овсянніков на 13-й хвилині зробив все на вищому рівні. Прийнявши м'яч на лівому фланзі, «енергетик» змістився уздовж штрафного, протягнув м'яч повз Бондаренко, а потім вже ударом з гострого кута відправив м'яч у сітку. А незабаром відбувся і дубль Овсяннікова. Перехопивши неточну передачу поблизу штрафного киян, Денис несильним, але вивіреним ударом, направив його під саму штангу. 3:0 - за підсумками першого тайму досить солідну перевагу володаря Кубка України.

Ще на один забитий м'яч зросла вона вже на початку другого тайму, коли свій дубль оформив і Тарас Кузь, чітко зігравши на добиванні. Здавалося б, все ясно, але господарі не на жарт завелися, тим більше «енергетики» один за іншим набирали фоли. П'ятий фол збігся з грою рукою Коваля в штрафний, і Шевченко з «точки» не залишив шансів Кардашу. Тут же Рогачов відновив перевагу гостей в 4 м'ячі, але у киян з'явилися шанси у вигляді 10-тиметрового - ні Шевченко, ні Шусту дабл- пенальті результативно пробити не дав блищав Кардаш.

З 31-ї хвилини у «Епіцентру К3» Максименко, який вийшов замість Бондаренко, став грати п'ятим польовим. Багато володіли м'ячем кияни, але «енергетики» працювали в обороні дуже чітко і організовано. Були шанси і у «Енергії» забити ще, але ні Кузь, ні Павленко порожні ворота вразити не змогли, а от Овсянников перед самою сиреною оформив свій хет-трик.

6:1 - клас «Енергії» у цьому матчі був вищим, вона і продовжить боротьбу за Кубок України на стадії чвертьфіналу.

«Епіцентр К3» (Київ) - «Енергія» (Львів) - 1:6 (0:3)

«Епіцентр К3»: Бондаренко (Максименко, 31) - Шклярук, Шуст, Жук, Романовський, Шайтанов, Шевченко, Таразевич, Демиденко, Бабич, Калиниченко
«Енергія»: Кардаш - Рогачов, Павленко, Д. Бондар, Овсянніков - Струк, Коваль, М. Грицина, Н. Грицина, А. Бондар, Кузь

Арбітри: Подвірний (Хмельницький), Єщенко (Київська обл.)

Голи: Сергій Шевченко, 29, з пенальті - Тарас Кузь, 10,23, Денис Овсянников, 13,16,40, Євген Рогачов, 29.
Попередження: Євген Рогачов, 22.