"Епіцентр К" впевнено обігрує "Конкорд"

29 березня 00:00
Переглядів: 93
футзал

Чемпіон Івано-Франківської області "Епіцентр К" (Івано-Франківськ) в стартовому матчі фінальної частини АФЛУ впевнено переграв кращу команду м.Кривий Ріг (МФК "Конкорд").

Епіцентр К (Івано-Франківськ) - Конкорд (Кривий Ріг) - 3:0

Про серйозність підходу франківчан до турніру свідчить хоча б те, що вони з собою привезли 3-х воротарів. Команди вирішили зіграти у відкритий футзал, демонстрували хороші швидкості і не надто переймалися грою в обороні. На 17-й хвилині після удару Василя Белея м’яч рикошетом від воротаря влетів у стійку – це була одна з найреальніших нагод для взяття воріт серед обох команд у першому таймі. Моментів рангом нижче було не злічити. Якимось дивним чином перший тайм закінчився з нульовим рахунком.

Рахунок у матчі було відкрито на диво тільки на 26-й хвилині після удару у виконанні Дмитра Мельниченка. «Будівельник» влаштував певний бліцкриг і передачу екс-ураганівця Ярого на дальній стійці замкнув Прокоп. Від третього голу «Конкорд» врятувала лише стійка. Криворожани далі не посипалися, а взяли волю в кулак і, мали нагоди, щоб забити хоча б раз. Подальшим перспективам номінальних «гостей» у цьому матчі завадило вилучення. Франківчани майстерно розіграли більшість і Назар Данів справа з дуги пробив під поперечину. 3:0 за 3 хвилини до кінця. Довести гру до перемоги для івано-франківців було справою техніки, хоча на гол престижу «Конкорд» точно заслужив.