"Епіцентр К" виходить до 1/4 фіналу АФЛУ

29 березня 18:43
Переглядів: 76
Футзал

Івано-Франківський "Епіцентр К", розгромивши сьогодні ізмаїлський "Митник", вийшов до 1/4 фіналу. Тепер чемпіону нашої області доведеться зіграти із кращою командою м.Києва. Чвертьфінал заплановано провести сьогодні о 18:00.

Група Г

Епіцентр К – Митник - 8:0 (Данів, 4', 39', 40', 40', Ярий, 13', 19', 34', Мельниченко, 36')

Надія на плей-оф гнала івано-франківців уперед, тож не дивно, що вже на 3-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок. Франківці взяли в облогу ворота «Митника» і у ізмаїльців при щільному пресингу для контргри залишався лише варіант з довгим передачами. Одного разу воротарю вдалося ідеально закинути м’яч на Бутора, але часу на обробку і розвертання воротарю франківців Кернякевичу вистачило, щоб вийти і скоротити кут обстрілу. На 13-й хвилині Ярий тільки-но вийшов після відпочинку, як одразу з 11-ти метрів забив свій черговий гол. На відміну від попередніх ігор, у «Митника» вдосталь ігрового часу отримали ті, хто не грав або майже не грав до цього, але це не допомогло. На 19-й хвилині Ярий забив не дальнім ударом, як зазвичай, а завершив зусилля партнерів з близької відстані – 3:0.
По перерві у представники вітчизняної митниці просто не було шансів навіть дихнути вільно і диво, що вони змогли не пропустити у перші три хвилини, але починаючи з 4-ї все стало на свої місця. За рахунку 0:4 «Митник» мав супршанс забити бодай один гол. Терзі вийшов віч-на-віч, але Русак відбив його удар, Тамбий головою добивав, але воротар якось встиг підвестися і зловити цей удар. Це один з тих моментів, як гідні того, щоб увійти в нарізку дня. Якщо перша четвірка ізмаїльців після відпочинку ще якось могла нав’язати прикарпатцям боротьбу, то рівень другої був значно нижче. На 35-й хвилині Кушецький вийшов 5-м польовим і «будівельникам» вистачило 25 секунд, щоб розіграти гольову комбінацію – 5:0. А в самому кінці гри Данів за 40 секунд встиг забити тричі (!!!). 8:0 – день великих рахунків продовжується.

14.00 Конкорд – Енергетик 2-8