"Епіцентр К10" Івано-Франківськ - "Епіцентр К Авангард" Одеса - 3:4

26 листопада 15:00
Переглядів: 129
Епіцентр К10

У стартовому матчі 7-го туру чемпіонату України (перша ліга) зустрічались івано-франківський «Епіцентр К10» та одеський «Епіцентр К Авангард».

Івано-франківській команді перший тайм запам’ятається одним красномовним словом: «ПРОВАЛ». Тому що вже на 15-й хвилині рахунок був 0:4 на користь одеситів. І не було видно, за рахунок чого підопічні Романа Ярого зможуть повернути інтригу в цей поєдинок. І тільки у другому таймі у прикарпатців почало щось виходити. Однак, гравці «К10» надто пізно схаменулись. Два голи, які забили Данів та Прокопів на останній хвилині зустрічі, тільки зробили рахунок більш-менш пристойним. Але на те, щоб зробити нічию, у господарів не вистачило часу.

У підсумки ця поразка лише ускладнила турнірне становище «Епіцентра К10». А що стосується «Епіцентра К Авангард», то він за набраними очками зрівнявся з «СумДУ».

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 3:4

Голи: Данів (27, 40), Прокопів (40) – Леонов (2, 7), Свірідов (7), Цибенко (15)

Попередження: Томин (23), Красій (29) – Можеренков (11), Цибенко (21), Леонов (27), Прохода (31)

Протокольні дані будуть звірені з офіційними.