"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

03 грудня 21:39
Переглядів: 207
епіцентр ярий

Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбувся другий матч 1/16 фіналу Кубка України між господарями майданчика «Епіцентр К10» та сумським «СумДУ». Після поразки 6:5 у Сумах «Епіцентр» мав хороші шанси щоб пробитись у наступну стадію змагань. Але не зумів досягнути бажаного результати через велику кількість обрізок та позиційних помилок, які вдало використали гості.

До Івано-Франківська «СумДУ» приїхав із кадровими втратами. Через особисті проблеми не змогли приїхати Євген Петраков і Роман Зеленський. Через травму не приїхав Констянтин Сорока.

Господарі розпочали перший там активніше, але «СумДУ» забив у першій же атаці. Ілля Пустовойт пройшов по правому флангу і прострілив від кута майданчика, Русак відбив м’яч в центр прямо на ногу Максиму Мисловському. Після пропущеного голу господарі стали грати ще активніше, але всі їх дії закінчувались або невдалими передачами, або дальніми ударами. Саме один з таких ударів і приніс успіх «Епіцентру». На 5 хвилині Назарій Данів зрівняв рахунок у матчі. Надалі більше контролювати м’яч продовжували франківчани, а сумчани грали на контратаках і намагались підловити суперника на помилках. Саме після обрізки біля своїх воріт гравця «Епіцентру» міг забити Бурдюг, але виручив Русак. Павло протягом наступних кількох хвилин ще пару раз зумів виручити команду після позиційних помилок партнерів.

Сумчани не форсували події, спокійно захищались, включали високий пресинг та вибігали в швидкі атаки. У другій половині першого тайму в гравців «Епіцентру» почали появлятись комбінації про які Роман Ярий говорив після першого матчу і кількість небезпечних моментів біля воріт «СумДУ» збільшилось, що заставило Сергія Песоцького взяти тайм-аут. Вже через 30 секунд після відновлення гри хороший шанс вивести господарів в перед мав Василь Красій, але після розіграшу кутового влучив у поперечину. Гості грубими фолами збивали темп «Епіцентру». Після четвертого фолу на Володимиру Лесюку команда «завелась», розіграла штрафний і дальнім ударом під поперечину забив Данів. У грі сумчан появилась нервозність, і за три з половиною хвилин до завершення першого тайму вони вже назбирали п’ять фолів. Проте надалі грали обережно

Другий тайм краще розпочали гості, що й вилилось у два забиті голи Андрія Бурдюга. Знову гравці «Епіцентру» пропустили після власних позиційних помилок та обрізок. Продовжили вони таку тенденцію і далі та отримали четвертий гол від Мисловського. Але вже за хвилину після серії ударів зменшив відставання Назарій Данів.  Проте розвинути успіх господарі не змогли, Ілля Пустовойт збільшив відрив до двох голів. Господарі знову збивались на дальні удари які спокійно блокували сумчани або відбивав їх воротар. Але за шість хвилин до завершення матчу вистріл Володимира Прокопа не змогли заблокувати захисники, які позиційно помилились, а воротар був безсилий перед точним і гарматним ударом. За п’ять хвилин до завершення Роман Ярий почав грати з п’ятим половим. І це зразу ж принесло результат. Спершу гол не зарахували через гру рукою. А вже через кілька атак Данів оформив покер та зрівняв рахунок у матчі. Часу для того щоб виграти було достатньо але гравці «Епіцентру» не змогли провести бодай одну осмислену атаку, яка б завершилась точним ударом. Матч так і завершився нічиєю 5:5, яка вивела в наступну стадію «СумДУ».

Кубок України. 1/16 фіналу. Другий матч.

3 грудня (субота), 12:00, м. Івано-Франківськ, Муніципальному ФОЦ

Перший матч: 5:6

Арбітри: Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), П. Липецький (Івано-Франківськ)

Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)

Суддівський спостерігач: В. Фурман (Чернівці)

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) - «СумДУ» (Суми) 5:5 (2:1)

Голи: Данів, 5, 16, 29, 36, Прокоп, 34 - Мисловський, 2, 28, Бурдюг, 24, 26, Пустовойт, 30

Попередження: Галян, 28 - Ігумнов, 16, Бабинін, 28

«Епіцентр К10»: Павло Русак (вр), Василь Красій, Роман Ярий, Віталій Рябоконь, Назарій Данів - Тарас Томин, Володимир Лесюк, Назарій Прокопів, Ярослав Галян, Ярослав Конкольняк, Володимир Прокоп, Іван Гаврилків, Сергій Тимчук (вр)

Головний тренер: Роман Ярий

«СумДУ»: Микита Сітнер (вр), Андрій Бурдюг, Максим Мисловський, Ілля Пустовойт, Дмитро Ігумнов - Сергій Бабинін, Станіслав Смоля, Владислав Колесник, Роман Прощенко

Головний тренер: Сергій Песоцький