"Епіцентр К10" виходить до наступного раунду Кубка України

07 листопада 08:15
Переглядів: 169
футзал

Попередній етап розіграшу Кубку України з футзалу сезону 2014-2015 рр.

«ЕПІЦЕНТР К 10» Івано-Франківськ – «БЛІК» Вінниця – 4:3 (3:0). Перший матч - 4:5.

06.11.2014. м. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОК, 600 глядачів.

Арбітри: Л. Літвінчук, О. Хомич (обоє із м. Луцьк), Я.Вовчок (м. Івано-Франківськ). Хронометрист: В.Заровецький (м. Івано-Франківськ). Делегат АМФУ: В.Фурман (м. Чернівці).

«ЕПІЦЕНТР К 10»: 1. Корнякевич, 12. Бухвак, - 90.Кушецький, 23. Данів, 5. Белей, 9. Ярий, 8. Мельниченко, 6. Прокоп, 13.Красій, 7. Питльований, 86. Бургат, 10. Лесюк (к).

«БЛІК»: 1.Степанюк (к), 12. Берібан, - 7.Чернега, 14. Мазур, 3.Заводян, 10. Пивовар, 15. Боднар, 11.Оніщук, 8.Омельченко, 2. Коваль.

М'ячі забивали: Кушецький 3, 17, 20; Ярий, 36 – Красій 23 (автогол), Коваль 31, 38.

Попередження: Кушецький 29, Бухвак 29 – Степанюк 29, Мазур 35, Коваль 40.

Матч відповідь попереднього етапу розіграшу Кубку України з футзалу сезону 2014-2015рр. між івано-франківським «Епіцентр К 10» та вінницьким «Бліком» став справжньою окрасою кубкового двобою, подарувавши яскраву та інтригуючу гру, фактично до останньої секунди матчу.

Перш за все хочеться відзначити, що матч відбувся в затишному залі муніципального ФОКу на вулиці Симоненка, у присутності значної кількості глядачів, як для невеликого, за місткістю залу. Сміливо можна констатувати, що вони не були розчаровані як грою обох команд, так і інтригою кубкового протистояння аматорських команд Івано-Франківська та Вінниці, що подарували справжнє свято гри у футзал.

Матч команди розпочали, як говорять у «бойових» складах. Перщу четвірку «Епіцентра К 10» «презентували – Кущецький, Данів, Белей, Ярий, у вінничан – Чернега, Мазур, Заводян, Омельченко.

Як і слід було очікувати, в першої хвилини матчу івано-франківці «взяли» гру у свої руки, намагаючись не тільки домінувати на площадці, але й забити швидкого м’яча, пам’ятаючи, що попередній матч завершився їх мінімальною поразкою у Вінниці з рахунком 4:5 й для перемоги у кубковому двобої їм потрібно лише перемагати свого опонента на паркеті муніципального ФОКу.

Результат не забарився. На 3 хвилині матчу, вінничани зіграли не по правилам проти граючого тренера івано-франківців - Ярому. Штрафний у виконанні Белея, який розіграв його на Даніва, а той на Кушецького, вийшов бездоганний. Ігор чітко замкнув передачу партнера переправивши м’яча у ворота суперника.

Вінничани відповіли низкою атак на ворота івано-франківців, але бажаного результату не досягли. Небезпечно пробивали Онищук, Чернега та Коваль, але їм бракувало точності у завершальній стадії або на перешкоді стояв воротар – Віталій Бухвак, який нівелював всі потуги опонента.

В ці хвилини господарі поля діяли на контратаках, змушуючи суперника до порушень правил. Так на 16 хвилині матчу, в «активі» вінничан було 5 фолів, а наступної хвилини вони «заробили» шостий. Омельченко сфолив на Кушецькому, який, в наступному, чітко виконав «покарання», реалізувавши десятиметровий.

На останній хвилині першого тайму, я якщо точніше за 24 секунди до перерви, Коваль грубо грає проти Красія, що призводить до сьомого командного фолу.

Покарання, як і у попередньому випадку чітко виконує Ігор Кушецький, чітко переграючи Степанюка та доводяи перевагу своєї команди до трьох м’ячів, автором яких він й став.

По перерві, вінничани зробивши заміну воротаря, вактично нав’язують свою гру івано-франківцям, володіючи не тільки ігровою перевагою, але й створюють суттєву небезпеку воротам господарів майданчика. Одна з атак завершується автоголом Красія у власні ворота, після прострілу з лівого флангу атаки, який виконав Пивовар. Через дві хилини той ж Пивовар пробиває, але м’яч проходить в лічених сантиметрах від стійки воріт. Наступні атаки гостей, у виконанні Чернеги та Заводяна теж не досягають успіху. Двічі надійно грає в рамці воріт Бухвак.

Підопічні Романа Ярого в ті хвилини матчу контратакують, але у завершальній стадії ні Кушецькому, ні Даніву не вистачає влучності.

На 29 хвилині пробиває Кушецький, воротар вінничан перехоплює м’яч та викидає собі вперед, на хід, залишивши по собі майже всіх гравців «Епіцентра К10» та створивши атаку. Його прохід завершується виходом на побачення з Бухваком, але воротар господарів діє бездогано, не дає супернику себе переграти. В цьому епізоді воротар гостей, який опинився на вістрі атаки підіграє собі рукою, арбітри не фіксують порушення. Гравці «Епіценрта К10» апелюють до арбітра, але той не реагує, оскільки перебував далеко від того епізоду. Одразу ж, івано-франківці проводять швидку атаку, на ворота суперника виходить Кушецький, який не зусім нанести влучного удару, оскільки його «зрізає» воротар. Нажаль, як і в попередньому епізоді, арбітр Л. Літвінчук не встиє належним чином оцінити події на майданчику, чим спровокував сутичку майже всіх гравців команд, що були у заявці на матч….

На 31 хвилині матчу помиляється Белей, чим одразу ж користується Коваль, скорочуючи рахунок у матчі.

Вінничани продовжують обстрілювати ворота господарів майданчика, але успіху це їм не приносить.

За 6 хвилин до завершення матчу в «Епіцетра К10» табло висвічує 5 фолів, напруга у кубковому матчі все наростає. Як наслідок гравці команд допускають помилки, одна з яких може стати фатальною для будь-якої команди.

На 36 хвилині одна з таких помилок призводить до блискавичної атаки господарів поля у виконанні Кушецького, яку завершує Ярий.

У відповідь, майже через дві хвилини Коваль знову скорочує рахунок, Олександр відмінно пробив під поперечкою воріт, не залишивши воротареві суперника жодного шансу.

В цей момент у залі ФОку стоїть неймовірний галас вболівальників, які протягом матчу палко підтримували господарів майданчика. В їх виконанні лунає гімн України…

Табло починає висвітлювати останню хвилину матчу, напруга зростає. Футзалісти «Епіцентру К10» обороняються, але помиляються, порушуючи правила проти Оніщука. Як наслідок шостий фол.

До виконання «покарання» береться Коваль, який починає розбіг з своєї половини поля та влучає… у верхню стійку воріт, не реалізовуючи десятиметровий штрафний удар, який міг змінити рахунок у матчі та принести його команді таку бажану нічию у матчі, яка відкрила би «дорогу» в наступний етап Кубку України його команді.

Останні секунди матчу, в тому числі й після тайм-ауту гостей, який був взятий за 11,5 секунд до завершення матчу, успіху гостям не принесли не дивлячись на всі їх потуги.

Команда «Епіцентр К10» не тільки «втримала» бажаний рахунок, але й здобула ще одну яскраву перемогу в своїй історії, яка стала продовженням успіхів здобутих в сезоні 2013/2014 років на обласному рівні як у чемпіонаті Івано-Франківської області, так і в розіграші Кубку.