Етап чемпіонату України з пляжного волейболу завітав до Долини на Івано-Франківщині

02 березня 18:45
Переглядів: 128
Волейбол

Продовжується розширюватись географія пляжного волейболу в Україні. Цього разу етап чемпіонату України завітав до м. Долина на Івано-Франківщині. Гарною прикметою для господарів став той факт, що відразу 2 тур чемпіонату серед дівчат до 15 років, очолив список наймасовіших турнірів в 2016 році. 36 команд, познайомили місцеву публіку з цим видом спорту.  В перше в таких змаганняг прийняли участь наші дівчата, а це  шість пар : Лисак Н / Федитник А,   Михайловська М / Раделицька С, Щур С/ Бєлокрилець Я, Хлопик Г/ Венцик Х, Скоропад М/ Грицай С, Постойко К / Мацола Ю. В цілому змагання видався насиченим, так як кожна з команд провела мінімум по дві гри, та пари які посіли вищі місця по  п’ять ігор відповідно.

Пара Михайловська М / Раделицька С, дівчата 2003р.н. посіли на цих змаганнях 13 місце, а пара Лисак Н / Федитник А - 9 місце, з чим ми вітаємо дівчат та тренера Будинкевич С.Н.

Фінальні ігри турніру змогли задовільнити найвибагливіших уболівальників, серед яких був і мер м. Долина, який нагородив призерів даного етапу - команди Деражні, Рівного та Житомира.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: