Euro 2016. Німці і поляки в "українській" групі

13 грудня 16:50
Переглядів: 377
Євро-2016

Північна Ірландія, Німеччина і Польща зіграють з Україною на Євро 2016. Наші східні сусіди, поляки, були витягнуті з третього кошику. Історія показує, що легко з ними не буде...

Ніщо так не об’єднує народу, як спорт. Цю істину давно засвоїли і поляки і українці. Незважаючи, що на сході України через, так званий, «рускій мір» другий рік панує війна, то майже кожен громадянин нашої країни з трепетом в душі живе очікуванням на наступний матч своєї команди. Бо для нас, українців, це вже не тільки спортивна подія, але також хвилина до гордості та почуття глибокого патріотизму і шанс (черговий!) на …покращення.

Поки що команда Михайла Фoменка в такій ролі почувається добре. Хоча у кваліфікаційній групі й наламала дров. Все ж здобули путівку до Парижа з третього місця і через плей-офф. Ці матчі вкотре довели, що до поліпшення гри ще далеко. Так, в нашої команди була непроста група. Однак у футболі завжди більше складнощів.

Українці у Франції будуть позбавлені …львівської футбольної аури. Це довів і плей-офф з Словенією. Адже саме на «Арена Львів» хлопці Фоменка забезпечили собі потрібний результат (2:0), а в реванші грали так, як хотіли, чи то могли (1:1). Але путівку вибороли у важкому спортивному протистоянні.

Гра підопічних Фoмeнка опирається на двох «двигунах» - Андрієві Ярмоленкові та Євгенієві Кoнoплянці. Обидва крайні півзахисники, здатні зіграти не …традиційно і «розібрати» майже кожну лінію захисту в Європі. Це футболісти, без яких Україна втрачає половину своєї цінності.

У додатку в команди тверда і щільна оборона. Оборонна ланка зіграна, бо роками майже змін, хіба що з …косметичними ротаціями. Необхідно додати сюди й солідного воротаря та кількох пристойних нападників, то отримаємо справді загрозливу команду.

Є талановита молодь, якій Сергій Ковалець, тренер «молодіжки», дає шанс проявлятися на міжнародній арені. В першу чергу це наш «іспанець» Мар’ян Швед і «шахтар» Віктор Коноваленко…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: