Фанат "Карпат": "Все з часом налагодиться, а мати "золото" безцінно"

30 серпня 08:10
Переглядів: 227
фанати карпат

Золотий сезон - мрія багатьох фанатів по всьому світу. Цього року, золотих фанатів львівських "Карпат" виявилося одразу восьмеро. До Вашої уваги інтерв'ю одним з них - Юрієм. 

- Чим ти займаєшся крім підтримки "Карпат"? 
- Між матчами "Карпат" життя не надто цікаве, тому треба його чимось заповнювати. В першу чергу ходжу в сіловніцу(тренажерний зал-авт.) і займаюсь бойовими мистецтвами (в ідеалі це має робити кожен, хто ходить на сектор). А взагалі я вчусь на еколога і добре знаю спеціальність, тому маю багато вільного часу, який приділяю на свою творчість (роблю макети стікерів і різного стафу), подорожую і навіть готую. Та все одно з нетерпінням чекаю чергового вікенду і матчу улюбленої команди. 

- Як давно ходиш на матчі "Карпати"? 
- На матчі "Карпат" ходжу зі шкільних часів. Пам'ятаю квитки тоді ше коштували 10 гривень, а в школу мені давали 2 гривні на день. От я цілий тиждень і відкладав на квиток. На сектор прийшов десь в 2009, мені тоді було 14 років. Тоді, читаючи в тижневику "Карпати" про золотників навіть не уявляв що колись все складеться так, як зараз. 

- Скільки виїздів у тебе на даний момент? 
- На даний момент 39 виїздів. Також 5 разів бував на виїзних матчах молодіжного складу. Крім того ще є кілька "ліваків" за Динамо і Дніпро. 

- У тебе були ще "золоті" сезони? 
- Так, це вже другий "золотий" підряд. Нас таких троє осіб. 

- Скільки "золотників" у цьому сезоні? 
- В цьому сезоні нас восьмеро. Це вже певний прогрес, бо в минулому було всього шість. Сподіваюсь в кожному сезоні кількість "золотників" буде збільшуватись. От наприклад в "хохлів"(фанати "Динамо"-авт.) їх біля 20 кожного сезону. 

- Були в цьому сезоні, якісь екстремальні ситуації на виїздах? 
- Ситуацій, які є на мою думку екстремальними не пригадую. Хіба була бійка з "Беркутом" в Харкові через те, що ми розгортали червоно-чорний прапор. 

- Самий цінний виїзд? 
- Тяжко сказати який з виїздів самий цінний, оскільки кожен з них по-своєму цікавий. З тих,що особливо запам'ятались це останній виїзд в Київ на матч з "Чорноморцем", тоді вийшло грандіозне завершення сезону. Севастополь, коли в Хрусталя був 100 виїзд теж з тих кращих. Ну і Ужгород. 

- Скільки приблизно грошей пішло у минулому сезоні? 
- На сезон в мене йде в середньому 5000 гривень. Могло б бути і менше, але я люблю добре поїсти на виїздах :). В цьому сезоні планую витратити менше, об'їхавши все автостопом. 

- Ти побував у багатьох містах. Яке місто найбільше сподобалося? 
- Взагалі побував у всіх обласних центрах крім Сум і Чернігова. Найбільше мені подобається в Києві і Донецьку. Там в мене дуже багато друзів і почуваюсь, як вдома. В інших містах, таких як Ужгород, Дніпропетровськ, Луганськ і Одеса досить гарно, але не надто цікаво. Є ще Сіміферополь, але там завжди була проросійська атмосфера. Найбільше не люблю їздити в Луцьк, Харків, Запоріжжя і Полтаву, бо там просто нема чим зайнятись. А самим нудним містом я б назвав Крививй Ріг, в якому я половину дня катався на легендарному підземному трамваї. 

- Не рахував скільки кілометрів проїхав? 
- Десь біля 12 тисяч кілометрів в одну сторону за сезон. А за всі виїзда більше 30 тисяч. 

- Який твій стандартний набір речей на виїзді? 
- Саме головне що треба брати на виїзд це роза, банер і стікери. Взагалі, якщо їду на кілька днів, то беру шось перевдягнутись і зарядку для телефона. Коли їду автостопом то обовязково теплі речі, бо люблю стопити вночі. 

- Після "золотого" не з'являється відчуття моральної переваги над іншими вболівальниками? 
- Ну щось таке є, оскільки не кожному під силу відкатати весь сезон. 

- Що ти порадиш тим, хто тільки збирається пробивати золото? Як досягти мети? Як не кинути все на півдорозі? 
- Саме головне ніколи не здаватись і йти до поставленої мети, не зважати на перешкоди. Я сам часто стикався з різними проблемами, але якщо є бажання все вирішується. Інколи доводиться чимось жертвувати. Якщо тобі дійсно хочеться "відкатати золотий", ти можеш піти на різні жертви заради цього: залишити роботу, кинути дівчину, посваритись з батьками. Все з часом налагодиться, а мати за плечима "золото" безцінно. Коли катнув перший "золотий" було відчуття, що мрії насправді здійснюються. 

P.S. Катай виїзда, подорожуй, тренуй тіло, бережи душу, розвивай свій талант, роби себе щасливим, відривайся на повну, живи поки молодий! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: