Фанатам "Карпат" потрібна допомога

16 січня 23:19
Переглядів: 1046
леви

«Шановні фанати, вболівальники ФК «Карпати» та мешканці Львова! Ви, мабуть, неодноразово бачили на бігових доріжках стадіону «Україна» людей на інвалідних візках – ми фан-клуб «Вірні леви»! Я, як керівник фан-клубу, прошу вас про наступне. 

Справа в тому, що крім футбольних матчів ми ще намагаємось разом гуляти містом, проводити екскурсії, ходити в кіно, організовувати літні табори тощо. 

Але через брак волонтерів не завжди усе вдається. Зараз нам дуже потрібно близько сімох волонтерів: 5-6 хлопців та двоє дівчат, людей без сімейних зобов’язань, мінімальний вік 19-20 років. 

Хочу наголосити, що нам потрібні стабільні та відповідальні люди.
Нам потрібна ваша допомога та дружба, адже ми такі ж люди як усі інші. Єдине, що від вас треба, це фізична допомога: підвезти візок, допомогти пересісти, пересадити в авто, допомогти поїсти, туалет...

Жодних фінансових витрат від вас не потрібно. Тому що волонтери це люди, які добровільно та безкоштовно допомагають потребуючим.

Нас не потрібно шкодувати, нам головне дати зрозуміти, що ми такі ж люди як і ви. Я гарантую, ви не пошкодуєте, що приєднались до нас. Хто готовий, має можливість та бажання дружити пишіть до нашої групи в соціальній мережі: http://vk.com/zelenobili».


З повагою, 
керівник фан-клубу «Вірні леви» Тарас Концевич

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: