"Фанату" – 5 років! Як це було

23 серпня 21:30
Переглядів: 154
Фанат

5 років тому, у серпні 2011-го, перед матчем Ліги Європи проти ПАОКа, відбулося відкриття магазину-музею «Фанат». До вашої уваги ретро-огляд важливої події з клубного життя. 

Магазин-музей «Фанат» відкрито!

Сьогодні, поблизу офісу футбольного клубу «Карпати», по вулиці Вороного 3, відбулося відкриття нового магазину-музею «зелено-білих». І якщо магазин «Фанат» у Львові став третім клубним фан-шопом, то музею, що знаходиться в його приміщенні, досі не було.

На відкриття, окрім двох сотень вболівальників, прибули ветерани, керівництво клубу та команда в повному складі на чолі з головним тренером Олегом Кононовим. Ті футболісти, хто прийшов раніше, часу даремно не згаяли: Худоб’як, Тлумак та Федецький, доки не з’явилися решта гравців, прийняли на себе основну порцію роздачі автографів і фотографування з вболівальниками. 

На урочистій частині полотно закриває кожну з вивісок нового магазину. Зняти перше, з інформацією, власне, про фан-шоп, було доручено капітану Ігору Худоб’яку та голкіперу Андрію Тлумаку. Вивіску про музей символічно відкрили ветерани «Карпат» Ігор Кульчицький і Степан Юрчишин. Завісу ж з велетенської емблеми, що красується над входом, зірвали генеральний директор клубу Ігор Дедишин разом з Олегом Кононовим. 

Першими магазин відвідали футболісти. Доки одні вивчають асортимент товару, інші розглядають експонати клубного музею. Тут, на найпочеснішому місці, стоїть Кубок Радянського Союзу, завойований «Карпатами» в 1969-му році. Зверху, по периметру кімнати, фотографії гравців, які зробили найбільший внесок в клубну історію. Сергій Зеньов, побачивши це, не приховує, що років за двадцять хотів би побачити і своє фото на «стіні слави». 

А ось Самсон Ґодвін, швидше за інших оглянувши все, уважно дивився відео-нарізку, що прокручується на зручно розташованих для перегляду моніторах. Коли нігерійський легіонер «Карпат» побачив свій гол у ворота «Металурга», на біс продемонстрував партнеру по команді Батісті жест, яким святкував взяття воріт донечан: склав пальці обох рук у вигляді пістолетів і стріляв по чому бачив. Приємна та дружня атмосфера сприяла таким витівкам.

Вболівальники ж, які відвідали магазин-музей, виходили з приміщення з позитивними враженнями. Наприклад, фанат з 16-го сектору Орест, який відвідує матчі Карпат вже кілька десятків років, каже, що це фанатський рай. Двадцять років тому, пригадує вболівальник, таких магазинів не було. А відтак шалики з клубними зелено-білими кольорами доводилося в’язати самому або ж робити на замовлення. 

Окрема розмова – оригінальний дизайн «Фаната». На стелі по центру приміщення підвішений велетенський футбольний м’яч. Словами таке не описати – це треба бачити. А побачити може кожен охочий. Магазин-музей працює щоденно. Адреса фан-шопу: вулиця Вороного 3, одразу за готелем «Жорж».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: