Фанати "Карпат" і "Динамо" проведуть спільну пішу ходу у вишиванках

16 березня 15:49
Переглядів: 819
Default Image

«Сьогодні у Львові справжнє футбольне свято. На гру завітало кілька тисяч фанатів з Донецька і розгорнули масштабне модульне шоу на підтримку своєї команди», - приблизно так коментатор матчу «карпати» - «Шахтар» розповів про акцію, що її організували… фанати "зелено-білих". Не дивно, що коментатор помилився, - модульне шоу було у червоно-чорних кольорах, але до "Шахтаря" воно не мало жоднісінького стосунку.

Так фанати «Карпат» хотіли виразити свою підтримку команді. Так вони хотіли на всю Україну показати, що незважаючи на усі політичні моменти, вони продовжують вірити у своїх героїв. Так вони хотіли показати, що були і залишаються справжніми українцями. 1800 червоних (не помаранчевих) та чорних модулів, величезний портрет Степана Бандери - вийшло дуже красиво та ефектно. «Ще зранку, в 11 годині ми почали розкладати модулі та готувати шоу. Ще ми мали намір з тих же модулів скласти гасло «Слава героям», але, на жаль, цього не вдалося зробити через технічні причини. 4І

А банер «Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав» ми підготували ще в суботу», - розповідає один з найактивніших фанатів «Карпат» Гладіатор.

Уболівальники «зелено-білих» планують продовжувати свою діяльність. «У нас вже готовий банер 3 на 3 метри із зображенням Степана Бандери з орденом Героя України, у планах - такі ж банери з Юрієм Шухевичем та Євгеном Коновальцем. Усе це тішить наші серця. Таким чином ми висловлюємо свою підтримку улюбленій команді і знаємо, що робимо це найкраще в Україні», - каже Гладіатор.

Схожа підтримка планується і під час наступних домашніх матчів «Карпат». «Ми зробимо серйозні ультра-акції, аналогів яких нема ніде. Зокрема, готуємо шоу з селевими кульками, на яких буде зображено герб «Карпат». Є сподівання, що вони висітимуть над фан-сектором щонайменше 10 хвилин. На домашній грі проти «Оболоні» також будуть спеціальні зелено-білі кульки. Окрім того, за чотири години до матчу проти «Динамо» ми проведемо традиційну пішу ходу з центру на стадіон. Правда, вона відрізнятиметься від попередніх, бо участь у ній візьмуть і фанати киян. Обов'язковою умовою участі буде вишиванка», - продовжує Гладіатор.

До речі, уболівальники помітили, що під фанатським сектором з'явилося графіті з написом «Завжди вірні». «У нас була така гарна стіна, а на ній було порожньо. Тож ми й попросили нашого друга - одного з тих, хто починав графіті в Україні, найкращого львівського майстра - нам допомогти. Організація забрала трохи часу, але загалом вийшло красиво», - підсумовує карпатівський фанат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: