Фанати "Карпат" про Ковеля: "Краще Севідова зробити граючим тренером"

10 лютого 23:37
Переглядів: 606
фанати карпат

Фанати "Карпат" на своєму сайті активно коментують підписання "зелено-білими" контракту із своїм "блудним сином" Леонідом Ковелем. 

Пропонуємо Вам підбірку найцікавіших коментарів:

13Mark:

Без матів щось важко говорити, нащо нам та скотина зараз не розумію. Сумніваюсь що з нічого(ким він став після того як звалив) щось знову стане нормальне.

Dymok:

дим цілком з глузду зїхав...ковель за останні 6 років забив 6 голів... краще Севідова зробити граючим тренером

vitalycos:

Блін, я реально, коли прочитав, то подумав, що це жарт, зайшов на оф.сайт...нє маразм крепчал

RA11:

І смішно і плакати хочеться!) Наш "найкращий" менеджмент знов показав свій клас.Зупинюсь на двох речах: 1) тоді коли він втік,наш менеджмент розпинався що він зрадник,поганець,як так міг,Димінський не раз наводив фамілію Ковеля як показову у справах з "неблагополучними" футболістами,то як тепер....:???? Як ви самі дозволили себе обісрати,виходить так??? Смішні! Аааа, то тепер не Ковель винен,а то його агенти ввели в оману,а він "завжди хорошим був",просто то ті всі погані агенти.....)))) 2) тоді коли він пішов він ще був хорошим футболістом, що з ним зараз....? подивимось,хоча і так ясно,взяли за безплатно. Хотілось б почути коментарі керівництва.

MAZAXISTO:

Добре!,буде голи забивати,всі ж хотіли нападника?

Забивай гарні голи,і глядачі будуть на тебе ходити.

Gena_bukin:

Ще Батісти і Сучкова не хватає

Свободу_не_спинити:

Нічого страшного не сталося. От в Шахтарі прийняли Ілсіньо, і він там не зайвим гравцем.Можливо Ковєль стане якраз тим гравцем який і потрібен зараз Карпатам. А щодо того вибачати чи не вибачати то тут навіть не повинно стояти таке питання, оскільки він вам нікому нічого не винен.

Yizhak:

з теперішнім управлінням Карпат (Так то Завжди вірні його підписали) нічого не можливого не буває...

 Ще можна було зрозуміти коли б його повернули після Сатурна... але тепер коли він деградував так, що далі нікуди, його повертають в Карпати?

 Логіка аж пре...

Hatsik:

я нічого ніколи не пробачу йому, на його голи (якщо таке буде) буде реакції повний нуль

sanych169:

Що було то було. Він не один такий гравець який помилився ! Багато на що впливає агент футболіста та молода дурна голова ! Але все ж таки шанс потрібно давати йому ! Не потрібно бути таким вже злим і агресивним. Українці не є такими щоб зло "тримати"!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: