Фанати "Карпат" в Крим таки потрапили...але не всі

20 квітня 18:24
Переглядів: 212
фанати карпат

Ми до останнього сподівалися, що всі хто вирушив до Криму підтримати команду -таки попадуть на стадіон. Але при сьогоднішній ситуації зробити це було вкрай важко. 

Як ви вже знаєте, вчора восьмеро фанатів "Карпат", які мають можливість записати в актив "золотнік", намагалися проїхати на територію окупованого Криму слідом за клубним автобусом. 

Ми зв'язалися сьогодні з одним із ультрас, щоб коротко проінформувати вас як все відбувалось. 

"Ми без жодних проблем перетнули наші прикордонні пости. Але проблеми були попереду. Ми під'їхали до блокпосту з російським прапором та "зеленими чоловічками" відразу за клубним автобусом. Нас було восьмеро чоловік. У нас почали звіряти паспортні дані і провіряти у себе на ноутбуках базу даних. Як виявилось, всі наші фамілії потрапили до їхньої бази даних, як таких, кого не можна пропускати. 

То ж довелось шукати інші шляхи, щоб потрапити на матч. На прощання передали привіт Путіну, що зацінили вже наші прикордонники. 

Вирушили до Мелітополя. Нас четверо вирішило пробиратися поїздом. Четверо залишилось в Мелітополі і очікували від нас звістки, чи варта прориватись. 

Нам навіть вдалось таки потрапити на територію Криму, але на одній із станцій після паспортного контролю, силами міліції і їхніх прикордонників, нас висадили з потяга і забрали до райвідділку. Зробили якісь списки, зняли "пальчики", позвіряли дані з телефону і сказали, що шансів у нас дальше пробиратись - жодних. Мол Україна не впускає зараз на свою територію російських чоловіків, і вони те ж. 

Посадили на потяг до Донецька. Зараз в Донецьку, будемо вирушати в Луганськ на матч з "Зорею". Хлопці, що залишились в Мелітополі рвануть одразу на Луганськ. 

Але знаю, що на матч все таки вдалось декільком потрапити. Дівчат пропустили без жодних проблем, як мені відомо. Ще одному вдалося прорватись з сімферопольською пропискою. То ж підтримку наша команда таки отримала" 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: