Фанати "Карпат" звинуватили "Шахтар" у крадіжці юних талантів

01 лютого 14:24
Переглядів: 687
Фанати Карпат

Керівництву ФК «Шахтар» (Донецьк)
Вболівальникам ФК «Шахтар»

Ми, уболівальники ФК «Карпати», які входять до Громадської організації «Завжди Вірні», що є керуючою стороною львівського клубу, змушені звернутися до вас з наполегливим проханням припинити незаконні спроби з боку ФК «Шахтар» переманювання, а називаючи речі своїми іменами – крадіжок юних футболістів, що перебувають на контрактах в інших клубах.

Припускаємо, що надмірна зайнятість менеджменту «Шахтаря» не дає вам змоги прискіпливо зазирати у підвалини дитячо-юнацького футболу. Дарма, адже насправді там відбуваються речі, які, на наше переконання, аж ніяк не додають іміджу донецькому клубу. Йдеться про систематичне порушення правил «фейр-плей» у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів інших українських клубів.

«Карпати» вже неодноразово звертали увагу футбольної громадськості до такого різновиду «кіднепінгу». Зокрема, «жертвами» такої так званої селекційної діяльності «Шахтаря» у різні час ставали Дмитро Чигринський, Тарас Качараба (за якого, до речі, донецький клуб досі не виплатив компенсацію на користь «Карпат»), Михайло Шишка, Михайло Писко. Ледь не приєднався до цього числа і Андрій Савченко, нині гравець основного складу «Карпат»…

Та після певної паузи у своїй активності різноманітні скаути і селекціонери ФК «Шахтар», а насправді ділки від футболу, взялися за своє. Під час міжнародного турніру у Білорусі за участю збірної України U-17 об’єктом полювання з боку «голови селекційного відділу «Шахтаря» Валентина Бобошка (так представився цей суб’єкт) став юний гравець «Карпат» Василь Кравець. До честі футболіста, він категорично відмовився від будь-якого діалогу з селекціонером, порадивши тому звертатися до клубу, якому належить його контракт. Звісно ж, жодних офіційних пропозицій щодо цього гравця з боку «Шахтаря» до «Карпат» не надходило. Не дивно, адже прийняті у цивілізованому світі правила гри, схоже, не діють на донецькому полі, функціонери якого звикли брати своє у найкращих традиціях рейдерських захоплень. Особливо наполегливі у цьому плані Василь Попов, Микола Бойчук та Михайло Лапідус, при чому двоє останніх «працюють» саме на території Західної України.

Та попри це, у нас не згасає надія на те, що освоюючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК «Шахтар» має достатньо розвинену інфраструктуру, щоб виховувати власних талантів, а за нагальної потреби володіє ресурсами, аби запросити футболіста з іншого клубу у цивілізований спосіб. 

Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста «Карпат» з боку так званих «скаутів» «Шахтаря» чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з «тітушками». 

Мир вам!

З повагою, 
голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: