"Фанати "Ниви" зможуть стати акціонерами команди"

02 серпня 08:05
Переглядів: 387
СИРОТЮК

Чотири кроки з боку керівництва команди «Нива», про які нещодавно домовились голова облдержадміністрації з президентом клубу ще не зроблені. Тому вирішити фінансові проблеми і тим самим дати змогу «жовто-зеленим» розпочати виступи у Чемпіонаті України з футболу не вдається. До цього часу ніхто не озвучував цих чотирьох кроків. Але прийшов час розкрити карти. Перше, що турбує чиновників – прозорість фінансових потоків через команду, якої наразі немає.

З обласного бюджету виділити кошти на футбольний клуб зараз немає змоги. Адже витрати на «Ниву» цьогоріч не передбачені. Врятувати «жовто-зелених» зможуть самі ж фанати, каже Олег Сиротюк. Про це також домовлялись за зачиненими дверима керівники клубу і області.

- Зараз ми бачимо, що футбольний клуб «Нива» під загрозою його існування. Фактично, люди які взяли на себе зобов’язання і володіють клубом, зараз скажімо так, не демонструють фінансової спроможності дальше продовжувати займатися командою

Має бути аудит, має бути прозора робота, мають бути дані відповіді на запитання, що таке бюджет компанії і які в неї борги. Яка природа походження фінансування і куди вони витрачаються. Відповіді на це запитання немає не лише обласна адміністрація. Федерація футболу України так-само відповіді не має. І аудиторського висновку по діяльності команди за 2013 рік.

Коли вболівальники, фан-клуб зможуть стати акціонерами команди, війти в правління. Бачити, що відбувається з фінансовими потоками і в такому форматі працювати. Звичайно це питання інших меценатів, інших спонсорів, які би могли вкладатися і фінансувати компанію, - розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Наразі позитивних змін у фінансуванні «Ниви» немає. Чи вийде на поле команда у цьому році також не відомо. Адже переносити матч за матчем так-само не вихід, каже Олег Сиротюк.  

До речі частина футболістів «Ниви» вже покинули команду і зараз виступають за інші українські клуби.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: