Фанати отримають спеціальні промо-коди від "Міст Експрес"

31 серпня 14:00
Переглядів: 221
Міст Експрес

Офіційний партнер ФК «Карпати» «Міст Експрес» уважно відстежує тенденції на ринку експрес-доставки і не припиняє вдосконалювати свою роботу. У найближчих планах Компанії – відмова від мережі власних поштових відділень задля зосередження уваги на самій логістиці і пришвидшенні доставки.

Саме з жовтня почне переводити свої поштові відділення на аутсорсинг, пропонуючи старим та новим партнерам взяти на себе так звану «останню милю» у роботі з клієнтами. Зацікавленим у співпраці підприємцям Компанія пропонуватиме свої відділення – спершу переведені на госпрозрахунок і цілковито рентабельні. 

Ці плани минулого тижня на зустрічі з журналістами у Києві озвучив засновник і президент MeestGroup Ростислав Кісіль. Нині, за його словами, мережа Компанії налічує понад 560 відділень зі щомісячним приростом приблизно на 70. Змістивши свою увагу на логістичну складову, «Міст Експрес» відмовиться від розвитку поштового сегменту під впливом реформ в Укрпошті. Тамтешнє нове керівництво з американським досвідом роботи здатне зламати радянський спадок у роботі поштових відділень настільки, що конкуренція з цією потужною мережею буде зайвою.

Як пише «Новое Время», президент Української асоціації директ маркетингу (УАДМ) Валентин Калашник назвав наміри «Міст Експрес» перевести свої відділення на аутсорс «доволі раціональним». За його словами, якщо компанія зможе забезпечити якісну логістику, то це стане успішним рішенням.

В УАДМ оцінюють ринок поштової логістики за 2015 рік у 5,3 млрд грн. У рейтингу найбільших операторів «Міст Експрес» посів поки що третє місце з часткою ринку 12,2%, поступившись Укрпошті (32,4%) і «Новій пошті» (31,9%).

Як пояснив Ростислав Кісіль, нова формула співпраці від «Міст Експрес» зорієнтована на підприємства, що володіють мережами банкоматів і терміналів самообслуговування, а також прагнуть отримувати додаткові прибутки. Натомість «Міст Експрес» сконцентрується на доставці від відправника до одержувача. Зокрема, один з лідерів ринку планує прискорити час доставки територією України – відправлення мають доходити до адресата вже наступного дня до 15:00 в будь-яке місце країни.

Водночас компанія постійно скорочує термін доставки замовлень з закордонних інтернет-магазинів. Товари з Next українці нині отримують впродовж 3 діб; з LaModa, BonPrix, Answear, InternetShop та інших доставка займає 3-4 доби, а з Aliexpress, через географічну віддаленість, терміни обмежуються 7-9 днями.

Зважаючи на тісну співпрацю «Міст Експрес» та ФК «Карпати» і той факт, що свого часу Ростислав Кісіль грав за юніорську команду клубу, усім вболівальникам буде цікаво дізнатися про спеціальні пропозиції, які готує для них лідер ринку кур’єрської доставки і міжнародних поштових відправлень. 

Найближчим часом «Міст Експрес» опублікує на офіційному сайті «зелено-білих» спеціальні промо-коди для усіх фанатів клубу. Ростислав Кісіль пообіцяв, що з нагоди річниці початку партнерства «Міст Експрес» і «Карпат», розповість деталі нових можливостей і спеціальних доставок для усієї клубної родини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: