Фанати-"привиди" на матчі "Карпати" - "Іллічівець"

29 жовтня 09:46
Переглядів: 727
Фанати Карпат

19 жовтня на стадіоні «Україна» львівські «Карпати» на останніх хвилинах матчу вирвали перемогу у маріупольського «Іллічівця» 1:0. А після фінального свистка гравці разом з головним тренером команди Ігорем Йовічевічем подякували львівським фанатам за активну підтримку.

Нажаль, відвідуваність домашніх матчів «левів» бажає бути кращою. Цього сезону помітна тенденція до зменшення кількості людей на трибунах. Вона не тільки у Львові, а й у інших містах.

За офіційними даними Прем’єр-ліги переможний для «зелено-білих» матч відвідало 6 400 вболівальників. Таку ж статистику наводить і офіційний сайт «Карпат».

Проте, ті хто відвідав матч підтвердять, що на трибунах стадіону було куди менше людей. Виходить, що матч відвідала певна кількість привидів J. Цілком може бути, що квитку на матч купило 6 400 людей і саме таку статистику подали «Карпат», а  за ними і Прем’єр-ліга. Проте не віриться що зразу кілька тисяч людей віддавши не маленьку суму за квиток (найдешевший квиток у 14-17 сектори 30 гривень, більшість людей купує квитки від 40 до 60 гривень) не прийшло на матч. Зараз на матчі «зелено-білих» ходять справді тільки «завжди вірні», які завжди підтримували команду. Люди, які відвідують матчі тільки по великих святах, і можуть дозволити собі купити квиток і не прийти, тепер переключились на «Шахтар».

Загальна кількість місць на стадіоні «Україна» - 28 051. Якщо на матч прийшло 6 400 то це трошки більше ніж ¼ стадіону, або 7,5 секторів.

фанати

На фото одразу після фінального свистка, коли гравці і тренери підійшли до фансектору, щоб подякувати за активну підтримку ми бачимо, що 27-29 сектори практично пусті, тільки кілька десятків вболівальників, пустий і 30 де було тільки пару прихильників «Іллічівця».

фанати фанати

фанати фанати

Повністю порожні 1 і 2 сектори, у 3 – біля 30 вболівальників, у 4 – 40, у 5 – 90. Також на цьому фото видно, що у 24-25 та 6-7 секторах не більше пари сотні людей.

 фанати фанати

фанати  фанати

Не більше пари сотні фанатів і у 16-17 секторах.

Враховуючи таку ж динаміку і на секторах які не потрапили на фото та припустимо, що через хвилину після матчу кілька сотень людей вже покинуло чашу стадіону то отримаємо цифру біля 1200 вболівальників плюс-мінус пару сотень, але точно не 6 400.

Кількість глядачів, яка спершу була вказана на сайті «Карпат», а потім появилась і на сайті Прем’єр-ліги суттєво завищили навіть з врахуванням що частина людей купила квиток і не прийшла на матч. Важко повірити що біля 5 тисяч людей у Львові готові купити квиток за 30 – 60 гривень і не прийти на матч.

Постає питання кому це потрібно і для чого. Відповідь напрошується сама – клубу. «Карпатам», які зараз активно підписують нових спонсорів, потрібно показати, що на їхні матчі ходять і гроші вкладенні в клуб і рекламу дадуть спонсору результат. Думається спонсори не відвідують всі матчі та не рахують скільки ж людей є на стадіоні. Вони дивляться офіційну статистику, а вона досить непогана, як для України.   

Голова ГО "Завжди Вірні", яка здійснює управління "Карпатами", Тарас Павлів прокоментував статистику відвідуваності останнього матчу команди на своїй сторінці в одній із соцмереж:

фанати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: