Фанати "Урагану" допоможуть дітям з обмеженими можливостями

11 листопада 17:24
Переглядів: 147
Ураган аукціон

З 8 листопада в соціальних мережах стартував уже третій благодійний аукціон до Дня Святого Миколая, який ініціювали члени фан-клубу "Ура-Фан". Гасло акції - "Купи зустріч - подаруй свято". 

В аукціоні може взяти участь кожен охочий. Головна мета заходу - допомогти дітям з обмеженими можливостями соціально-реабілітаційного центру "Довір'я", що в Бурштині. 

Уперше "Ура-Фан" провів аукціон у 2013 році, приурочивши його до Міжнародного дня захисту дітей. Гасло "Купи зустріч - подаруй свято" об’єднало чимало небайдужих мешканців Івано-Франківська, тож організаторам вдалося зібрати значну суму, якої вистачило на закупівлю спортивного інвентаря. Приємно, що завдяки фан-клубу та місцевим засобам масової інформації на проблеми дітей з обмеженими можливостями звернули увагу громадськість та міська влада Бурштина, адже до цього в центру не було постійних партнерів.

Перше знайомство з дітьми та працівниками реабілітаційного центру виявилося на диво теплим та щирим, тож "ураганівські" фанати вирішили не зупинятися на досягнутому і щороку до Дня Святого Миколая дарувати дітям радість. Також до акції почали долучатись і гравці футбольного клубу "Ураган", зокрема Андрій Сімка, який вже встиг стати улюбленцем дітей. Саме за підтримки гвардійця "драконів" минулого сезону вдалось здійснити ще одну мрію дітей соціально-психологічного центру - відвідати матч "Урагану".

Цього року аукціон буде проводитись за незмінними правилами, кожен охочий може виступити в якості лота, купити зустріч із людиною, а також поторгуватись за цінні призи. Мають можливість допомогти й ті, котрі не хочуть брати участь в торгах. Єдиною модифікацією, внесеною фанатами в проведення цьогорічного аукціону, стало те, що цього разу було вирішено збирати кошти не тільки на допомогу дітям, а й для екс-"ураганівця" Олега Іжаковського, який зараз потребує вартісного лікування.

Тож "Ура-Фан" закликає всіх небайдужих долучитись до акції. Нехай Святий Миколай подарує надію кожному!

Деталі благодійного аукціону у соцмережах vk.com/uragan.auctionfacebook.com/uragan.auction .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: