Фани "Скали" фіналісти другого турніру "Західна єдність"

15 березня 22:16
Переглядів: 97
скала

Торік за ініціативою одного з лідерів фан-руху стрийської «Скали» Андрія Мігенка відбувся перший, дебютний футбольний турнір серед фанатів

«Західна єдність», у якому перемогу святкувала команда з Івано-Франківська. 14 березня цього року відбувся вже другий такий  турнір. Як зазначив один із організаторів турніру і найвірніших уболівальників «малиново-зелених», котрий започаткував фан-рух у Стрию ще у 80-х роках Андрій Баб`як: «Ми хотіли продемонструвати, що найпопулярніша гра мільйонів здатна об`єднати усю країну, яка у нас одна і неподільна».

Цьогоріч у турнірі взяли участь 11 команд (планувалося, що змагатимуться 12 команд, однак не приїхали чернівчани). Усі матчі відбувалися на майданчику зі штучним покриттям  у Моршині, що неподалік стадіону «Медик» і за підтримки директора ФК «Скала» Олександри Кравчук, у форматі 6 на 6 у два тайми по 7 хвилин кожен. Серед учасників турніру були й дві команди зі Стрия: «Стрийки» та «Offenders». Компанію їм склали також команди з Самбора, Тернополя, Івано-Франківська, Червонограда, Золочева, Дрогобича, Володимира-Волинського та два колективи з Києва. За результатами групового турніру  визначилися чвертьфіналісти. Починаючи з цієї стадії, грали вже на вибування.

Ось результати чвертьфінальних поєдинків: «Стрийки» (Стрий) – Володимир-Волинський (0:0, після серії пенальті перемогли стрияни – 4:3), Самбір – Івано-Франківськ – 1:0, «Offenders» (Стрий) – Золочів – 0:0, пен. 3:1, «Родичі» (Київ) – Дрогобич – 0:0, пен. 3:2.

Два півфінали закінчилися з однаковим рахунком – 1:0. Так «Стрийки» перемогли самбірчан, а «Родичі» - іншу стрийську команду «Offenders».

У матчі за 3-тє місце Самбір також з мінімальною перевагою – 1:0 – здолав «Offenders», а доля переможця турніру визначалася у поєдинку «Стрийки» – «Родичі». Основний час закінчився внічию – 0:0. Тому для визначення сильнішого довелося пробивати серію післяматчевих пенальті. Фортуна усміхнулася ультрас столичного «Динамо» – 3:1. Призери турніру отримали кубок і медалі, а усі учасники отримали гарний настрій і можливість поспілкуватись із однодумцями та друзями.

Та результат тут був не найважливішим. Ініційований фанатами стрийської «Скали» турнір став своєрідним символом єдності та згоди між ультрас різних клубів країни.