Федерація авіамодельного спорту України бойкотує змагання в Росії

20 березня 23:20
Переглядів: 367
авіамодельний спорт

Близько п’яти сотень спортсменів Федерації авіамодельного спорту України підписали звернення до міністра молоді та спорту з пропозицією підтримати їх бойкот змагань у Росії та порекомендувати його керівникам інших федерацій.

Про це у коментарі Вголосу розповів Андрій Умрихін, представник Федерації авіамодельного спорту України.

«Ми відправили в міністерство таке звернення:

Міністру молоді і спорту Булатову Дмитру Сергійовичу від Федерації авіамодельного спорту України

Шановний Дмитро Сергійовичу,

Федераціія Авіамодельного спорту України на загальних зборах членів федерації і після поіменного голосування членів Федерації прийняла рішення про наступне:

В період окупації Росією території, що належать Україні, а також загрозу початку воєнних дій з боку Російської Федерації, українські спортсмени не мають морального права брати участь у змаганнях, що проводяться на території РФ. Просимо підтримати наше рішення, а також рекомендувати керівникам інших федерацій провести загальні збори і винести рішення щодо бойкотування таких змагань».

Звернення підписали понад 500 спортсменів, серед яких багаторазові чемпіони світу та Європи. Андрій Умрихін пояснює, що якщо на змагання не приїде достатня кількість представників з інших країн, то захід може просто не відбутись. А от росіянам, які мають намір приїхати на змагання в Україну, Федерація відмовляти не збирається.

Відкрите звернення оприлюднили на форумі Федерації авіамодельного спорту сьогодні вночі, відповіді з російської сторони на нього вже з’явились. Бойкот росіяни називають «донкіхотівським», та кажуть, що «не варто мішати спорт із гниллю від політики».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: