Федерація футболу Львівщини сподівається на умовну дискваліфікацію "Арени Львів"

22 жовтня 10:36
Переглядів: 243
арена львів

Заступник голови Федерації футболу Львівщини Ростислав Заремба сподівається, що вирок УЄФА по відношенню до «Арени Львів» буде стосуватися умовної дискваліфікації.

Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції «Арена Львів»: червона картка через петарду?».

Ростислав Заремба говорить, що такі шанси в «Арени Львів» є.

«Я вважаю, що це буде умовна дискваліфікація. Я не кажу чому я так думаю, але це моє передчуття. І це вже буде в останній раз», – підкреслив заступник голови Федерації футболу Львівщини.

У свою чергу, директор «Арени Львів» Денис Ринський сказав, що йому дуже б не хотілося почути від дисциплінарного комітету УЄФА жорсткого вироку, адже в такому разі Львів залишиться без футболу.

«УЄФА вимагає від стадіонів дотримання жорстких правил під час проведення матчів. Отже, ми закликаємо фанів і вболівальників до чіткої дисципліни», – наголосив директор.

Остаточне рішення щодо санкцій для «Арени-Львів» дисциплінарний комітет УЄФА ухвалить під час засідання, що відбудеться 13 листопада.

Нагадаємо, 12 жовтня після завершення матчу між збірними України та Македонії на стадіоні «Арена Львів» було затримано двох уболівальників, які, ймовірно, кинули у сторону футбольного поля запалений фаєр.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: