Федерація футболу України підтримує кампанію "Всесвітній день серця"

29 вересня 14:02
Переглядів: 115
Серце

Щорічно, 29 вересня відзначається Всесвітній день серця. Протягом багатьох років УЄФА співпрацює з Всесвітньою федерацією серця, Європейською мережею здорових стадіонів і футбольної сім'єю з усієї Європи задля пропагування здорового активного способу життя та запобігання серцево-судинним захворюванням. Основна щорічна всесвітня кампанія «Всесвітній день серця» є однією з ініціатив, що була підтримана, в тому числі, і Федерацією футболу України.

Всесвітній день серця спрямований на підвищення поінформованості та ознайомлення людей з серцево-судинними захворюваннями з перевагами активного і здорового способу життя. Також у цьому році програма націлена на пропагування створення умов для здорового серця. Працюючи всі разом в одній європейській футбольній родині, ми можемо зробити свій внесок для зниження передчасної смертності через серцево-судинні захворювання.

Д-р Салім Юсуф, президент Всесвітньої федерації серця: «У нас є можливість знизити ризик пороку серця та інсульту, а також змінити хід цих захворювань та їх негативний вплив і усьому світі, заохочуючи і підтримуючи вибір для здорового серця для всіх та всюди. З нагоди Всесвітнього дня серця більш ніж 120 країн об'єднаються, щоб заохотити окремих людей, сім’ї, громади і уряд вжити заходів для зниження ризику серцево-судинних захворювань та інсульту. Я закликаю всіх приєднатися до нас, і пам’ятати, що навіть маленькі зусилля на підтримку цього дня мають велике значення».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: