Федерації футболу України – 23!

13 грудня 16:15
Переглядів: 152
ФФУ

Сьогодні, 13 грудня, 23-й День заснування Федерації футболу України. Хоча, за великим рахунком, в провулку Лабораторному нині не до свята. Час не той…

Але це не відноситься до усієї футбольної роди нашої країни, для якої найважливіше, що ми є і будемо! Адже український футбол має давні та славні традиції. Це гучні перемоги київського «Динамо» і донецького «Шахтаря» у континентальних змаганнях, як і здобуття львівськими «Карпатами» кубка СРСР – єдиною не вищоліговою командою. А хіба можна забути про створення 1911 року у Львові істинно українського спортивного товариства «Україна», у якому провідною ланкою була секція копаного м’яча. А як ми раділи, коли вихованці львівського футболу виступали у футболці СРСР. Не менш яскравими для нас були і залишаються виступи національної команди України у майках з державним символом - тризубом. Багато поколінь українців внесло свій вагомий внесок у розвиток і популяризацію України і спорту №1 на вітчизняних та світових рівнях.

Маємо чим гордитися, але не маємо права забувати про все те краще і що нас гуртує нас навколо українського шкіряного м’яча.

Вітаємо усіх працівників ФФУ, ветеранів футболу, діючих спортсменів і тренерів, юних гравців та простих любителів футболу з урочистою подією. Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, душевного спокою та благополуччя, великих перемог, натхнення та родинного благополуччя! Творчого натхнення для плідних справ в ім’я сьогодення та майбутнього нашої Держави!

Знаємо, що ФФУ об’єднує людей, які люблять футбол, але просимо усіх більше турбуватися про здоров’я нації, повноцінне виховання молодого покоління.

Тільки повсякденна праця організаторів, а не чиїсь особисті амбіції, чи, не дай Боже, містечкові чвари, заслуговують на повагу і вдячність.

З повагою та найкращими побажаннями колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: