Федерацію боксу на львівському Ярмарку спорту представлятиме Андрій КОТЕЛЬНИК

26 серпня 08:26
Переглядів: 319
Default Image

Місто активно розвиває спорт. Пропаганда активного способу життя – пріоритетне завдання Ярмарку спорту, який львівська міська рада організовує спільно зі спортивними федераціями та школами міста. Захід відбудеться 9-11 вересня у спорткомплексі «Динамо» та парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького. Федерацію боксу на Ярмарку представлятиме Андрій Котельник. про це "Галичину спортивну" повідомили у Львівській міській раді.

Відомий львівський боксер Андрій Котельник радо погодився на запрошення відвідати Ярмарок спорту: «Звісно, якщо матиму час, я обов’язково приїду на Ярмарок спорту». Боксер також додав, що українські спортсмени – дуже сильні і талановиті. «Але хотілось би більше підтримки. Надіємось, що ми – молода, процвітаюча держава і у нас ще все попереду», - зізнався заслужений майстер спорту України з боксу Андрій Котельник.

Довідка
Андрій Котельник – вихованець заслуженого тренера України Дмитра Сосновського. На любительському рингу провів 150 боїв, з яких 135 виграв. Срібний призер Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія). Переможець Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна). Переможець першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовий чемпіон України.
Андрій Котельник 6 разів відстоював пояс Інтерконтинентального чемпіона світу WBA та двічі – пояс чемпіона WBO Asia Pacific. Нині Котельник посідає перше місце у рейтингу WBA (є офіційним претендентом на титул), третє місце - у рейтингу WBO, восьме місце - у рейтингу IBF. Також Андрій посідає першу позицію в рейтингу EBU.
Окрім боксерської кар’єри, Андрій Котельник заснував Благодійний фонд, який проводить традиційні вже юнацькі всеукраїнські турніри, організовує тренувальні збори для перспективних боксерів, допомагає юним талантам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: