Фекалії затопили передмістя столиці Олімпіади-2014 Сочі

05 лютого 20:57
Переглядів: 99
Олімпіада

Багато будинків селища Мирне, яке межує з Олімпійським парком у столиці ХХІІ зимових Олімпійських ігор-2014 Сочі, опинилися на метр у нечистотах.

Глибокої ночі жителі відчули різкий неприємний запах, а потім виявили, що каналізаційні стоки заповнили їхні будинки, повідомляє «Радіо Свобода».

«Кілька годин по вулиці бігла каналізація, затікала в будинки, але ніхто не збирався усувати аварію, – розповів місцевий житель Михайло Барангулов. – У водоканалі повідомили, що ця каналізаційно-насосна станція досі не стоїть у них на балансі».

На даний момент аварію вдалося усунути, але місцеві жителі обурюються. Аварія на щойно зданій в експлуатацію «олімпійській» каналізаційно-насосній станції сталася через відключення єлектроенергії.

У місцевому «Водоканалі» заперечують, що відключення сталося за планом. На думку чиновників, це була саме неконтрольована аварія. Не виключено, що такен може статися і на будь-якому олімпійському об’єкті. Раніше повідомлялося, що відходи олімпійського будівництва вивозять за 300 км і трамбують у височенні звалища.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: