Фехтувальники благають політиків зупинитися і не розколювати Україну

04 березня 08:42
Переглядів: 634
шемякіна

Яна Шемякіна, Фейба Бежура, Олена Кривицька та Анастасія Івченко вийшли з плакатом "Зупиніться! Не діліть нашу країну. Україна єдина".

Українські шпажистки під час етапу Кубка світу в Сент-Морі закликали не ділити Україну.

Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна, Фейба Бежура, Олена Кривицька та Анастасія Івченко вийшли з плакатами двома мовами - російською та українською.

"Зупиніться ! Не діліть нашу країну. Україна єдина", - написано на плакатах.

шемякіна

Крім того, олімпійський чемпіон і віце -президент Федерації фехтування України Вадим Гутцайт на своїй сторінці в Facebook звернувся до народу України та Росії, наголосивши, що ми - братські народи і повинні жити дружно.

"Я, Олімпійський чемпіон, хочу звернутися до всього народу України і Росії! Ми братні народи! Ми повинні жити дружно! Я виграв Олімпійські ігри в 1992 році в складі об'єднаної команди СНД!

У моїй команді фехтували 5 людей, двоє з України і троє з Росії! Ми поважали і любили один одного! Ми були як брати, і досі ми дружимо і підтримуємо один одного не залежно від того, що ми живемо в різних країнах!

Прошу всіх політиків двох країн! Ми повинні дружити і поважати один одного! Ми братні народи! І кожен з нас гідний жити щасливо на своїй землі!", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше футболісти записали відеозвернення, в якому закликали не ділити Україну.

фехтування

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: