"Ферро-ЗНТУ" - "Говерла" 83:66

27 березня 22:45
Переглядів: 141
говерла ферро бояркін

Навіть без свого капітана та багаторічного лідера Олександра Рибалка, котрий днями залишив команду, «Ферро-ЗНТУ» здобув перемогу над «Говерлою» з рахунком 83-66. Втім, івано-франківці також грали без одного з ключових виконавців Романа Гуменюка.

Гравець матчу

Микола Вільховецький повністю переграв своїх молодших візаві, провівши один із найкращих матчів у сезоні. Захисник «Ферро» відпрацьовував і в захисті, і в нападі, відзначившись у підсумку 24 очками (при 4/6 двоочкових і 5/7 триочкових), 5 підбираннями, 5 передачами та 29 балами РЕ.

Хід гри

Демонструючи не надто високу влучність із середньої дистанції, запоріжці задіяли далекобійну артилерію, що врешті-решт дозволило їм виграти першу половину з рахунком 45-35. Микола Вільховецький і Дмитро Антонець забили по чотири кидки з-за дуги, ставши головними героями в складі «Ферро», який, крім того, колективними зусиллями ще й виграв боротьбу за підбирання.

Після великої перерви господарі паркету суттєво додали у грі на щитах, де, крім Макса Конате, особливо плідно попрацювали Іван Тимощук і Дмитро Антонець. Тож заключний період розпочався за рахунку 65-52 на користь «Ферро-ЗНТУ», який не дав суперникові шансу на реабілітацію. Як і раніше, справно й у потрібні моменти стріляли «снайпери» «Ферро», а крім того, Конате з партнерами майже не зустрічали опору під щитами.

Статистика

Окрім Вільховецького в складі «Ферро» варто відзначити Макса Адама Конате (17 очок + 13 підбирань), Дмитра Антонця (14 очок + 7 підбирань), Якова Змітровича (12 очок) й Івана Тимощука (8 очок + 11 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення).

Найкращими гравцями матчу в складі «Говерли» стали Олександр Антіпов (18 очок), Анатолій Челован (12 очок + 5 підбирань) й Ігор Бояркін (9 очок + 6 передач).

Ферро-ЗНТУ - Говерла 83:66 (26:19, 19:16, 20:17, 18:14)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: