"Ферро-ЗНТУ" - "Говерла". Анонс

27 березня 08:50
Переглядів: 56
говерла ферро бояркін
Центральний матч туру...

Незважаючи на те, що регулярний чемпіонат вийшов на фінішну пряму, й місця в турнірній таблиці майже остаточно розподілено, гра між «Ферро-ЗНТУ» та «Говерлою» викликає значний інтерес. Навіть якщо відкинути турнірні завдання, що стоять перед колективами, які в попередніх сезонах претендували на роль «третьої сили» в чемпіонаті, принципові суперники завжди налаштовуються на боротьбу. Щоправда, запоріжці боротимуться вже без свого багаторічного капітана Олександра Рибалка, котрий залишив команду.

У нинішньому сезоні

У нинішньому сезоні команди зустрічалися двічі, обмінявшись домашніми перемогами. В першому колі успіх був на боці «Говерли» (76-74), а в другому запоріжці переконливо реваншувалися з рахунком 89-78 завдяки чудовій грі Макса Конате та Дмитра Антонця, котрі вдвох здобули 51 очко.

В останніх матчах

«Говерла», яка до початку березня підійшла з тривалою серією поразок, виграла наступні чотири матчі, в останньому з яких івано-франківцям вдалося вирвати перемогу в «Києва» в другому овертаймі (85-84). Своєю чергою, «Ферро», обігравши «Галичину» та обмінявшись перемогами з «ОДЕСОЮ», завдав поразки «Черкаським Мавпам» із рахунком 77-73.

"Ферро-ЗНТУ" - "Говерла"

27.03.2015. 18:30

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: