"Ферро-ЗНТУ" - "Говерла". "За" та "проти" перемоги франківців

18 січня 08:05
Переглядів: 174
говерла ферро

Сьогодні "Говерла" на виїзді поміряється силами з "Ферро-ЗНТУ", одним з конкурентів за місце в плей-оф. Коротко спробуємо викласти головні аргументи з боку обох команд.

Чому "Говерла" має перемогти?

  1. У минулих матчах франківці почали демонструвати покращення результатів. Перед святами була переможена "Політехніка, потім не встояв і "Київ". А "Будівельник" ледь втік з важкою перемогою в два очки.
  2. "Ферро" ж останнім часом поступилось не лише "Хіміку" (63:106), а й навіть постійному аутсайдеру "Азоту" (63:90).
  3. На початку сезону, здається, лідер команди Макс Конате був більш переконливим. В останній грі він отримав рейтинг ефективності 5.
  4. "Ферро" - низька команда. Найвищий гравець команди - Олександр Бартоломеєв (203 см). Та й той не є гравцем основи.

Чому "Говерла" має програти?

  1. Найперше і найбанальніше: фактор домашнього майданчика. Далека дорога ще нікому не додавала сил.
  2. "Ферро" має більше передумов для перемоги з огляду на склад, де виблискує не лише Макс Конате, а й Олександр Рибалко.
  3. "Ферро" - єдина команда окрім "Хіміка", котра перемогла "Будівельник". Якщо врахувати давність здобутку, можна відкинути цей аргумент. Однак не варто, адже "Ферро" відтоді не надто змінилось, лише зазнало серії невдач.
  4. У першому колі "говерляни" перемогли "Ферро" +2. Перевага не надто впевнена, аби підтвердити її на виїзді.
  5. Підвердити попередній аргумент має той факт, що "Ферро" - домашня команда (7 перемог, 2 поразки; триває домашня переможна серія: наразі 4 перемоги). А на виїзді вони здолали лише "Політехніку". "Говерла" ж на виїзді перемогла також одного разу. І вгадайте де...
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: