"Ферро-ЗНТУ" - "Політехніка-Галичина". Вилізти з дна

29 листопада 07:34
Переглядів: 210
Політехніка Федчук

Одна з кращих ігор "Політехніки" в цьому сезоні відбулась 25 жовтня. Тоді львів'яни приймали "Ферро-ЗНТУ" і поступились з рахунком 74:78. Трішки більше, ніж через місяць цим командам календар знову приготував очну зустріч.

На старті сезону "Ферро" перемогло "Будівельник", а гра Макса Конате неймовірно вражала. От і подумалось, що запоріжці боротимуться за високі місця. Однак подальша доля команди була не надто щасливою: після перемоги у Львові у семи іграх була всього одна перемога. Відтак, зараз підопічні Кирила Большакова на сьомому місці.

Чи не найкращим у господарів є Макс Конате - одне з відкриттів цього сезону. На його рахунку 17 очок та 11 підбирань в середньому за гру. Рейтинг ефективності - 19. Також лідерами "Ферро" є Олександр Рибалко (15 очок, 4 підбирання, 7 передач, РЕ - 21) і Микола Вільховецький (13 очок, 3 підбирання, 4 передачі, РЕ - 12).

У "Ферро" загалом є багато гравців, які можуть нас засмутити. Варто бути уважними до Тимощука, Змітровіча та Антонця. Ці хлопці також мають чим здивувати.

За статистикою команд маємо сумну картину. "Політехніка" є останньою в лізі за набраними очками, ефективністю, відсотком реалізації ближніх та блокшотами. А от за одним показником львів'яни перші. Вже здогадались за яким? Так, це втрати. "Ферро" ж має у всьому (окрім перехоплень) значно кращу форму. От за реалізацією триочкових та блокшотами запоріжці на п'ятому місці. Не надто впевнено реалізовує ця команда ближні кидки.

Не буду оригінальним: закидати дуже багато - це вже як гра піде. Тому треба вигравати підбір. "Ферро" впевненіше виграє у цьому показнику в першій чверті. Потрібно максимально зосередитись на трисекундній зоні зі старту і особливо натиснути на це болюче місце у продовженні гри. У боротьбі під кільцем особливо сподіваємось на прогрес Орленка.

Що ж, "Політехніка" знову не є фаворитом пари. Додамо сюди ще й те, що "Ферро" мало відпочинок, а наша команда віддала багато сил в Миколаєві. Але шанси на перемогу є, головне підійти до гри з холодною головою і... мати трішки фарту.

Баскетбол. Суперліга

БК "Ферро-ЗНТУ" (Запоріжжя) - БК "Політехніка-Галичина" (Львів)

29 листопада. 13:00. Запоріжжя. ЗАС.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: