«Ферро-ЗНТУ» здолав «Політехніку-Галичину»

10 березня 15:55
Переглядів: 205
politekh-ferro

Лідируючи протягом усього матчу, «Ферро-ЗНТУ» здолав одного з головних конкурентів «Політехніку-Галичину» з рахунком 87-62, реваншувавшись за дві невдачі в попередніх іграх із «левами» та зрівнявшись із суперником за кількістю перемог. Зауважимо, що найкращий бомбардир запоріжців Ренді Калпеппер участі в матчі не брав через травму, якої він зазнав у Миколаєві.

Дуель матчу

Центровий «Ферро» Кемерон Мур нарешті зумів виграти дуель у свого візаві та головного конкурента за звання найкращого «ребаундера» й найефективнішого гравця чемпіонату – Владана Вукосавлевича. І хоча п’ятий номер запоріжців здобув менше очок (14 проти 19-ти), зате зібрав удвічі більше відскоків (14 проти 7-ми), а крім того – продемонстрував значно ефективнішу гру (29 РЕ проти 11-ти РЕ). Втім, сербський «бігмен» зберіг за собою перше місце серед найкращих гравців Суперліги за відскоками.

Хід гри

Результативна гра Станіслава Дикого, котрий протягом шести стартових хвилин здобув 11 очок, і його партнерів забезпечила «Ферро» дванадцятиочкову перевагу за підсумками першої чверті. У другому періоді «леви» не лише не зуміли вирівняти гру, а й дозволили господарям паркету, які виграли щит, ще більше відірватися в рахунку – 51-33. Головними постачальниками очок для запорізької команди стали Станіслав Дикий, який реалізував 6/6 кидків із гри, здобувши 14 очок, і Джеремі Шаппел, в активі якого 10 очок. Після великої перерви підопічні Кирила Большакова продовжували домінувати на паркеті, примноживши свій гандикап і довівши гру до закономірної перемоги.

Статистика

Річард Гуінн став найрезультативнішим гравцем «Ферро», відзначившись 20 очками та 5 підбираннями. 18 очок, 6 підбирань і 6 передач в активі Джеремі Шаппела, 14 очок – Станіслава Дикого, 8 очок і 8 передач – Олександра Рибалка.   Окрім Владана Вукосавлевича, результативною грою в складі «Ферро» відзначився Даррел Мітчелл, на рахунку якого 13 очок і 4 підбирання. По 9 очок здобули Майкл Лі та Саша Васильєвич.