Фещук: Може, "Рух" хоче мене підписати, однак поки я не готовий

09 лютого 09:30
Переглядів: 222
Рух

Український нападник Максим Фещук прокоментував інформацію про те, що він продовжить кар'єру в аматорському ФК "Рух" з міста Винники Львівської області. 

"Контракт з "Рухом"? Це просто аматорська команда, в якій я підтримую форму. Я граю за Винники на меморіалі Юста, проте граю і за інші команди на цьому ж турнірі. Тобто інформація, що я переходжу у Винники, не відповідає дійсності. Зараз я в пошуках нової команди. Хоча "Руху" я дуже вдячний, що у мене є можливість підтримувати з ними форму.

У Винників свої завдання, але питання про те, щоб я зараз там грав, не ставиться. Може, "Рух" і хоче підписати зі мною контракт і навіть робить певні пропозиції, але поки я не готовий погодитися.

Насправді ж, дуже складно знайти щось хороше, однак я вірю, що з'явиться такий варіант. Тому поки навіть не хочу розглядати "Рух". Якби не вірив, що такий варіант з'явиться, то вже домовився б з Винниками. У клубу в планах зараз грати на область, потім виграти Другу лігу, виграти Першу - за словами президента, в них дуже серйозні плани", - розповів Фещук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: