Фестиваль бойових мистецтв у Коломиї

09 грудня 12:13
Переглядів: 264
Default Image

До Дня захисника Вітчиз­ни у фізкультурно-спортив­ному комплексі «Локомотив» провели перший фестиваль бойових мистецтв. Чотирнадцять спортивних секцій демонстрували виконання різних технік бою. Показові виступи презентували майстри та початківці секцій східних єдиноборств, серед учасників також були танцівники бойового аркану, гімнасти, боксери та борці. 

«Метою цього заходу є популяризація спорту. Об’єднати людей, зокрема молодь для того, щоб вони займалися спортом, щоб вдосконалювали своє тіло і свій дух. Сподіваємося, що такий захід стане всеукраїнським і традиційним», – зазначила організатор фестивалю бойових мистецтв Дзвенислава Ганущак.
 
І справді здоровий спосіб життя – це запорука здорового та розумного майбутнього держави в цілому. Багатьох, хто відвідав цей фестиваль, досить таки вразив виступ Олега Карковського, який вже кілька років вивчає ушу (китайське єдиноборство). Він догори ногами стояв на двох пальцях рук.
 
«Я знайшов у цьому себе. А номер, в якому стояв на двох пальцях, потребує досить великої праці, переважно це робота над енергією. Дуже важка система, до цього потрібно мати терпіння і бажання», – розповів Олег Карковський.
 
У фестивалі брали участь півфіналісти Західноукраїнсь­кого чемпіонату КВН «Кавалєрка 2012» – команда КВН «Західний ґай», які розважали присутніх. Такі заходи є доволі актуальними, адже саме таким шляхом можна забрати молодь з вулиць, барів та відірвати від комп’ютерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: