Фестиваль мотокросу "Galicia Motocross Fest"

08 червня 18:30
Переглядів: 355
мотокрос

ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошує львів’ян та гостей міста взяти участь у Galicia Motocross Fest, унікальному заході, що відбудеться уже цієї неділі, 12 червня, у період з 11.00 год. до 19.00 год.

В рамках фестивалю Galicia Motocross Fest буде організовано Відкритий Кубок Львова з мотокросу. Змагання проводитимуться у шести класах:

- 65 см3

- 85 см3

- професіонали

- аматори

- квадроцикли

- мотоцикли з візком.

Змагання зберуть понад 50 учасників з України та Європи, а також понад 1000 глядачів.

Метою проекту є проведення культурно-спортивного заходу для популяризації спорту та здорового способу життя серед населення, через відновлення регулярних змагань, підтримку мотивації спортсменів, відновлення слави про легендарну мототрасу «Майорівка», на якій проходили етапи чемпіонату України, ранги кубка Європи тощо.

Захід реалізовується за підтримки Британської Ради, ГО «Project#1», ГО «Час справедливості», МСК “Майорівка-Мото” та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Місце проведення заходу – мототраса на Майорівці (між: вул. Медова; вул. Медової Печери; вул. Китайська; біля “Медової печери”, геологічної пам’ятки природи Винниківського лісопарку).

«Ми підтримуємо усі види спорту, які популяризують активний та здоровий спосіб життя та прагнемо щоб якомога більше мешканців та гостей нашого міста долучались до спортивних заходів не лише у якості учасників, а й глядачів. Підтримка учасників є дуже важливим аспектом у змаганнях, тож ми запрошуємо усіх бажаючих відвідати цей видовищний захід та отримати багато позитивних вражень», - зазначає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: