Фестиваль з легкої атлетики завітав в Тернопільський мікрорайон "Сонячний"

24 листопада 08:00
Переглядів: 86
Фестиваль

19 листопада у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №26 відбувся фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF».

Організаторами заходу виступили: Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія, КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради.

Мета даної програми - залучення якомога більшої кількості школярів до занять спортом і легкою атлетикою, а також сприяння поширенню збалансованого та здорового способу життя, розвиток потенційних зірок спорту.

Відкрила спортивне дійство директор міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка виступали у ролі суддів.

Веселу розминку перед спортивними випробуваннями з юними легкоатлетами провела начальник відділу спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Оксана Максимчак.

Участь у змаганнях взяли діти віком 10-11 років, які проживають у мікрорайоні «Сонячний» та навчаються у школах №26, №28, №19 та №22. Команда кожної школи була представлена 6 учасниками (3 дівчинки, 3 хлопчика).

Всі учасники проявили свої вміння та здібності у цікавих легкоатлетичних естафетах: «Хрестик», «Драбинка», «Метання спису», «Багатоскоки» та «Формула 1».

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Динамо» - ЗОШ № 28;

2 місце – команда «Орли» - ЗОШ № 26;

3 місце – команда «Екстрім» - ЗОШ № 19;

Суддівська колегія нагородила всіх учасників сертифікатами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, подарунками від постійного партнера ТМ «Ласунка» та солодощами від ТМ «ТерА».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: